Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Spānijas izlases kapteinis mirkst asarās pēc kļūšanas par Eiropas čempionu

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Spānijas izlases kapteinis mirkst asarās pēc kļūšanas par Eiropas čempionu
Spānijas izlases kapteinis Rūdijs Fernandess ar Serhio Juļa kreklu. Foto: FIBA

Svētdien ar Spānijas triumfu finālā pār Franciju noslēdzās ''EuroBasket 2022'' jeb Eiropas meistarsacīkstes basketbolā vīriešiem. Spāņiem šis čempiones tituls nesa dažādas emocijas.

Spānijas izlases kapteinim Rūdijam Fernandesam nebija viegli. Viņš vairākkārt tika manīts ar asarām acīs un Serhio Juļa kreklu mugurā.

Spānijas izlase augusta izskaņā Juļu no sastāva atskaitīja savainojuma dēļ. Reti kurš uzskatīja, ka Spānija varētu tikt pie medaļām, tāpēc komandas kapteinim šis bija īpaši emocionāls moments. Abi ir gana daudz kopā piedzīvojuši un Fernandess to neaizmirsa.

Juļs nepiedalījās čempionātā, taču bija uz reklāmas banera kā izlases vadošais spēlētājs. Izlase parūpējās par to, lai viņš no tā tiktu izgriezts. Tas tāpēc, lai arī viņš būtu komandas kopbildēs ar čempionu trofeju.