Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Video: Tiesnesis spēles laikā iesper "Nantes" futbolistam

Andrejs Siliņš
Interesants gadījums svētdien notika Francijas "Ligue 1" čempionātā futbolā - tabulas līdere PSG viesos ar 1:0 uzveica "Nantes", bet mača izskaņā "Nantes" aizsargs Diego Karlušs, atgriežoties aizsardzībā, uzskrēja virsū tiesnesim Tonī Šapronam. Soģis nokrita, taču bija kaujinieciski noskaņots, uzreiz centās piecelties un atdarīt savam pāridarītājam. Vēlāk gan tiesnesis sacīja, ka tā tikai izskatījies, patiesībā vainīga esot slidenā zāle, uz kuras Šaprona kāja izslīdējusi. Karlušam gan tajā brīdī spēle beidzās, jo viņš saņēma otro dzelteno kartīti par tiesneša aizskaršanu.
Video: TheFinalWhistle HD
Vērtējums:

  +1 [+] [-]

, 2018-01-15 12:26, pirms 4 gadiem
tienesis šoreiz gan nolažoja riktīgi...

     [+] [-]

, 2018-01-15 19:28, pirms 4 gadiem
Tādam nekad mūžā nevajadzētu vairs tiesāt. Ir taču miljons citu nodarbošanos, ko darīt.

     [+] [-]

, 2018-01-15 20:24, pirms 4 gadiem
Referee suspended apologises for tripping...

Prieks redzēt, ka pārmaiņas pēc tiesneši nav neaizskarami.

     [+] [-]

, 2018-01-16 09:08, pirms 4 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Tādam nekad mūžā nevajadzētu vairs tiesāt. Ir taču miljons citu nodarbošanos, ko darīt.
Vēlviens pārspīlētājs, cilvēcīgi kļūdījās, dīvāna sildītāji gan jau piesola mazākais kā beigt uz visiem laikiem tiesāt

  -1 [+] [-]

, 2018-01-16 13:05, pirms 4 gadiem
Didziz rakstīja: Vēlviens pārspīlētājs, cilvēcīgi kļūdījās, dīvāna sildītāji gan jau piesola mazākais kā beigt uz visiem laikiem tiesāt
Cilvēcīgi kļūdījās?! Tu idiots esi? Tak viņš vēl plāksteri sarkano izvilka! Maisīties pa kājām spēlētājam, kurš skrien aizsardzībā, viņam iespert un pēc tam vēl iedot sarkano ir cilvēcīga kļūda?!

     [+] [-]

, 2018-01-18 12:23, pirms 4 gadiem
Maiklz rakstīja: Cilvēcīgi kļūdījās?! Tu idiots esi? Tak viņš vēl plāksteri sarkano izvilka! Maisīties pa kājām spēlētājam, kurš skrien aizsardzībā, viņam iespert un pēc tam vēl iedot sarkano ir cilvēcīga kļūda?!
Ironiski, nosauc mani par idiotu, bet pats saraksta muļķības

1. No tiesneša perspektīvas viņš skrēja un no muguras tika notriekts.
Tas, ka atkārtojumā redzam, ka tiesnesis iespējams pats bija vainīgs, neko īpaši nepalīdz tiesnesim tajā brīdī lēmuma pieņemšanā

2. Tika parādīta otrā dzeltenā kartīte nevis uzreiz sarkanā.

     [+] [-]

, 2018-01-18 15:11, pirms 4 gadiem
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies