Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Rīgas mēram uzlikts sods par Krievijas karoga noņemšanu hokeja PČ laikā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Rīgas mēram uzlikts sods par Krievijas karoga noņemšanu hokeja PČ laikā
Foto: @martinsstakis

Krievijas Iekšlietu ministrijas pārstāve vakar paziņoja, ka Rīgas mēram Mārtiņam Staķim ir liegts iebraukt Krievijā. Tas ir sods par minētās valsts karoga noņemšanu hokeja pasaules čempionāta laikā. Latvijas galvaspilsētas mērs gan nebija ieplānojis apmeklēt Krieviju.

Kā jau ziņots, hokeja pasaules čempionāta laikā netālu no viesnīcas, kur izmitinātas hokeja pasaules čempionāta izlases, bija izvietoti attiecīgo dalībvalstu karogi. Maija beigās Rīgas mēra Staķa klātbūtnē Baltkrievijas valsts karogs oficiāli tika nomainīts ar to, kuru izmanto Aleksandra Lukašenko režīma opozicionāri. Atspoguļojot minēto notikumu, mediji konstatēja, ka tur plīvo Krievijas Olimpiskās komitejas karogs, bet Krievijas valsts karogs "pa kluso" ir noņemts.

Krievijas Iekšlietu ministrijas pārstāve Marija Zaharova: "Jau iepriekš komentējām šo jautājumu, tas ir absolūti bezprecedenta rusofobisks izlēciens. Ieņemot attiecīgo amatu, viņam tomēr būtu jāzina par pasaulē vispārpieņemto cieņas pilno attieksmi pret valsts simboliku. Šajos sarežģītajos sociāli ekonomiskajos apstākļos Rīgas priekšniekam droši vien nevajadzētu nodarboties ar politisko huligānismu. Tā vietā būtu jāpadomā par ekonomiskās sadarbības sakariem ar Krievijas reģioniem, viņa priekšgājējiem tas izdevās sekmīgi. Šie sakari dotu reālu labumu Latvijā dzīvojošiem ļaudīm, nevis kādam konkrētam cilvēkam, krājot kādus rusofobiskus politiskos punktus. Mārtiņam Staķim tagad būs grūtāk to darīt. Viņš ir iekļauts sarakstā ar cilvēkiem, kuriem liegts iebraukt Krievijā."

Mārtiņš Staķis atbalsta cilvēkus, kuri Baltkrievijā un Krievijā vēlas brīvību. "Varbūt tas ir iemesls manai pasludināšanai par nevēlamu personu Krievijā," sociālos tīklos tagad reaģē Latvijas galvaspilsētas mērs. "Rīgā gan ir tik daudz darāmā, ka ceļojumus uz Krieviju nemaz nebiju plānojis."

Izmantotie resursi:
mid.ru

  +2 [+] [-]

, 2021-07-02 15:03, pirms 3 mēnešiem
Cerams, ka nenosēdinās Kaļiņigradā lidmašīnu tagad, lai sagrābtu šo teroristu.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-02 15:25, pirms 3 mēnešiem
žopā, nevarēs braukt plānotajā atvaļinājumā uz Habarovsku ķert lāčus.

  +4 [+] [-]

, 2021-07-02 16:04, pirms 3 mēnešiem
Krieviju un Baltkrieviju vispār vajag izolēt no starptautiskajām tiesībām. Ja neprot uzvesties, lai sēž un vēro sevi spogulī.

  +7 [+] [-]

, 2021-07-02 16:39, pirms 3 mēnešiem
Number 0 rakstīja: žopā, nevarēs braukt plānotajā atvaļinājumā uz Habarovsku ķert lāčus.
Nav jau Krievijā tik traki , protams visādi Kiseļovveidīgie par izcilo Rašu ir galīgi ķerti , bet tie kas saka ka ir tikai slikti un krievi nav cilvēki arī ir nedaudz slimi

  +3 [+] [-]

, 2021-07-02 17:17, pirms 3 mēnešiem
kā tad.. maška zaharova jau nu ir tas īstais draņķis, kurva, kas te liekulīgi izteiksies par cieņas pilno attieksmi pret kaimiņu teritoriju neaizskaramību, valsts simboliku, vietējo iedzīvotāju dzīvībām.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-02 17:29, pirms 3 mēnešiem
Chelubejs rakstīja: kā tad.. maška zaharova jau nu ir tas īstais draņķis, kurva, kas te liekulīgi izteiksies par cieņas pilno attieksmi pret kaimiņu teritoriju neaizskaramību, valsts simboliku, vietējo iedzīvotāju dzīvībām.
Visi politiķi tādi , pie varas Krievijā tikai atrodās radijumi ko vispār grūti par cilvēkiem nosaukt.Tie nav cilvēki

  -3 [+] [-]

, 2021-07-02 17:52, pirms 3 mēnešiem
Cilvēki Krievijā vēlas brīvību no Staķa padomiem!

     [+] [-]

, 2021-07-02 22:56, pirms 3 mēnešiem
varenais_eksperts rakstīja: Cerams, ka nenosēdinās Kaļiņigradā lidmašīnu tagad, lai sagrābtu šo teroristu.
krievu okupētajos Karalaučos ?

  +3 [+] [-]

, 2021-07-03 08:51, pirms 3 mēnešiem
Sods?! Rīgas mēram būtu kāda daļa gar Krievijas bandītu un fašistu valsteles mērkaķošanos?Kremlī sēdošo narkomānu bars tādā pat garā var piespriest "sodus" pilnīgi visām Eiropas un ASV amatpersonām, nedomāju, ka kādu tas būtu jāuztrauc.

  -1 [+] [-]

, 2021-07-03 10:01, pirms 3 mēnešiem
Staķis ir muļķis, lai kā daudziem nepatiktu krievi vai Krievija, mēs savu ģeogrāfisko pozīciju nekad nemainīsim uz šis planētas, Krievija ir un būs mūsu kaimiņš, vajag nedaudz padomāt uz priekšu, pirms bojāt ar Krieviju attiecības, no tā mēs neko neiegūsim tikai pazaudēsim.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-03 10:08, pirms 3 mēnešiem
ārprāc kā tas VDK propagandas aparāts strādā.. tagad tas ir ''rusofobisks'' akts nevis vēršanās pret diktatoru..

  +1 [+] [-]

, 2021-07-03 10:27, pirms 3 mēnešiem
1vo6m1t5 rakstīja: Staķis ir muļķis, lai kā daudziem nepatiktu krievi vai Krievija, mēs savu ģeogrāfisko pozīciju nekad nemainīsim uz šis planētas, Krievija ir un būs mūsu kaimiņš, vajag nedaudz padomāt uz priekšu, pirms bojāt ar Krieviju attiecības, no tā mēs neko neiegūsim tikai pazaudēsim.
+++
Tikai varu piekrist, bet to jau nevar iestastīt mazajiem Staķu fanēniem. Viņi tikai maļ vienu savu viedokli un nevar apskatīt no otras puses.

  -1 [+] [-]

, 2021-07-03 11:41, pirms 3 mēnešiem
KevinDurant#35 rakstīja: +++
Tikai varu piekrist, bet to jau nevar iestastīt mazajiem Staķu fanēniem. Viņi tikai maļ vienu savu viedokli un nevar apskatīt no otras puses.
Es tev varu no otras puses pa tāfeli uzraut

  +9 [+] [-]

, 2021-07-03 12:46, pirms 3 mēnešiem
Man gan rodas vairāk jautājums, kāpēc tur vispār tas Krievijas karogs bija, ja Krievija nepiedalās nevienās starptautiskās sacensībās, bet gan sportisti no Krievijas.

  +7 [+] [-]

, 2021-07-03 14:18, pirms 3 mēnešiem
1vo6m1t5 rakstīja: Staķis ir muļķis, lai kā daudziem nepatiktu krievi vai Krievija, mēs savu ģeogrāfisko pozīciju nekad nemainīsim uz šis planētas, Krievija ir un būs mūsu kaimiņš, vajag nedaudz padomāt uz priekšu, pirms bojāt ar Krieviju attiecības, no tā mēs neko neiegūsim tikai pazaudēsim.
Speciāli gudriniekam jautājums, kā tā atgadījies, ka Krievija pamanījusies un joprojām pamanās pilnīgi visas savas kaimiņvalstis "aplaimot" ar agresiju un okupāciju? Pirms Stokholmas sindroma slimnieka stilā vāvuļot par kaut kādu attiecību nesabojāšanu, derētu atcerēties, ka gandrīz katra latvieša ģimene ir cietusi no krievu okupācijas. Arī mani vecāki ir dzimuši izsūtījumā Sibīrijā, bet vecvecāki tur palikuši uz visiem laikiem. Un atšķirībā no nacistiskās Vācijas, Krievija nekad savus noziegumus nav nožēlojusi, turklāt vēl regulāri draud kaut ko atkārtot. Tādēļ nevajag muldēt muļķības, Krievija pati regulāri apdraud visus savus kaimiņus.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-03 21:22, pirms 3 mēnešiem
pč nepiedalījās krievijas komanda, huļi raškas karogam bija jābūt?

  +1 [+] [-]

, 2021-07-04 02:22, pirms 3 mēnešiem
Adekvāts lēmums. Vēl vajadzēja piespriest abiem jefiņīem administratīvo sodu par valsts karoga zaimošanu.

  +2 [+] [-]

, 2021-07-04 09:05, pirms 3 mēnešiem
jefreitors koškins rakstīja: Speciāli gudriniekam jautājums, kā tā atgadījies, ka Krievija pamanījusies un joprojām pamanās pilnīgi visas savas kaimiņvalstis "aplaimot" ar agresiju un okupāciju? Pirms Stokholmas sindroma slimnieka stilā vāvuļot par kaut kādu attiecību nesabojāšanu, derētu atcerēties, ka gandrīz katra latvieša ģimene ir cietusi no krievu okupācijas. Arī mani vecāki ir dzimuši izsūtījumā Sibīrijā, bet vecvecāki tur palikuši uz visiem laikiem. Un atšķirībā no nacistiskās Vācijas, Krievija nekad savus noziegumus nav nožēlojusi, turklāt vēl regulāri draud kaut ko atkārtot. Tādēļ nevajag muldēt muļķības, Krievija pati regulāri apdraud visus savus kaimiņus.
Pareizi, prātīgāk ir viņus provocēt, lai atrod iemeslu mūs nolīdzināt ar zemi vai atkārtot vēsturi. Nav jau tev viņiem pakļā jālien un draugi viņi nekad mums nebūs, bet uzturēt biznesa attiecības un neitrālu pozīciju vismaz publiski, gūt kaut kādu labumu, lai attīstītu valsti, ja tas ir iespējams. Ko tev dod dzīvošana pagātnē?

  +1 [+] [-]

, 2021-07-04 12:38, pirms 3 mēnešiem
Lepnums par mūsu Rīgas mēru ! Esi vīrs kā Staķis !

     [+] [-]

, 2021-07-04 12:54, pirms 3 mēnešiem
huters rakstīja: Lepnums par mūsu Rīgas mēru ! Esi vīrs kā Staķis !
Ar tādām melnām, biezām latvieša uzacīm????

     [+] [-]

, 2021-07-04 17:03, pirms 3 mēnešiem
darbagalds rakstīja: Ar tādām melnām, biezām latvieša uzacīm????
Nē, ar tādu vizuļojošu pērļu kaklarotu kā krievuhomītim Ņilam !

  +1 [+] [-]

, 2021-07-04 17:55, pirms 3 mēnešiem
1vo6m1t5 rakstīja: Staķis ir muļķis, lai kā daudziem nepatiktu krievi vai Krievija, mēs savu ģeogrāfisko pozīciju nekad nemainīsim uz šis planētas, Krievija ir un būs mūsu kaimiņš, vajag nedaudz padomāt uz priekšu, pirms bojāt ar Krieviju attiecības, no tā mēs neko neiegūsim tikai pazaudēsim.
Baigi mums tie sūdi krievi, te vajadzīgi

  +1 [+] [-]

, 2021-07-05 10:41, pirms 2 mēnešiem
Auto satiksmes likvidētājam Rīgā, Rīgas galvenajam ideologam Staķim galvenais tikai visur ar masku ekrānā ielīst. Par Staķi daudz pasaka tas, ko viņš nolicis Mākslas muzeja priekšā. Spilgts ir arī viņa sacītais, ka "šobrīd nav laiks protestiem" (it kā tā būtu viņa darīšana noteikt, ir kādam vai nav par ko protestēt). Bet gājiens ar Lukašenko karoga noņemšanu - infantila muļķība, ar ko nekas netiek panākts. Man kopaina sanāk tāda - Staķis ir apmāts muļķis, līdz ar to arī bīstams mums visiem. UN es nebūt neesmu ne par Putjku, ne Batjku. Man vienkārši kretinē infantili izlēcieni. Vai jūs gribētu, ja čempis notiktu Baltkrievijā, lai tur izkārtu bijušo Latvijas PSR karogu? Droši vien, ka ne.

     [+] [-]

, 2021-07-05 17:21, pirms 2 mēnešiem
mndvolk rakstīja: Auto satiksmes likvidētājam Rīgā, Rīgas galvenajam ideologam Staķim galvenais tikai visur ar masku ekrānā ielīst. Par Staķi daudz pasaka tas, ko viņš nolicis Mākslas muzeja priekšā. Spilgts ir arī viņa sacītais, ka "šobrīd nav laiks protestiem" (it kā tā būtu viņa darīšana noteikt, ir kādam vai nav par ko protestēt). Bet gājiens ar Lukašenko karoga noņemšanu - infantila muļķība, ar ko nekas netiek panākts. Man kopaina sanāk tāda - Staķis ir apmāts muļķis, līdz ar to arī bīstams mums visiem. UN es nebūt neesmu ne par Putjku, ne Batjku. Man vienkārši kretinē infantili izlēcieni. Vai jūs gribētu, ja čempis notiktu Baltkrievijā, lai tur izkārtu bijušo Latvijas PSR karogu? Droši vien, ka ne.
Tev te kāds izkāra Baltkrievijas PSR karogu?

     [+] [-]

, 2021-07-05 17:22, pirms 2 mēnešiem
Ragazzi rakstīja: Baigi mums tie sūdi krievi, te vajadzīgi
Vajadzīgi nav, bet viņu bezizmēra tirgus mūsu ražotajai produkcijai būtu noderējis, ja no paša sākuma domātu ar galvu, nevis tikai skrietu sienā.

  +1 [+] [-]

, 2021-07-06 11:20, pirms 2 mēnešiem
Stakim - Sarkaná kartina. Táds lohs....

     [+] [-]

, 2021-07-07 10:11, pirms 2 mēnešiem
andrea rakstīja: Stakim - Sarkaná kartina. Táds lohs....
Lohs esi tu, jo nepamatoti apsaukā.
Vai šajā mājaslapā https://www.iihf.com/lv/events/2021...
vari atrast komandu ar Krievijas karogu?