Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:139, Did:0, useCase: 0

Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā

2018.04.06 Latvijas skolu komandu čempionāts badmintonā
Evans Megulass 
Foto: phillyvoice.com
10

Skolnieks nejauši kļūst par maratonistu, vecāki panervozē

Amerikāņu skolnieks Evans Megulass svētdien skrēja pusmaratonu Filadelfijā, un viņa ģimene ar nepacietību gaidīja pie finiša līnijas. Skrējējs aizdomīgi ilgi nerādījās finišā, līdz ar to radinieki kļuva nervozi un lūdza policijas palīdzību. Izmeklēšanā noskaidrojās, ka jaunais skrējējs nokļūdījies un skrien maratona distanci. Nejaušais maratonists finišēja pēc 5:23:11, un policijas darbinieki ar viņu noformēja selfiju.Video: WGAL TV
8

Briedis gūst vārtus

ASV bērnu futbola mačā ierodas briedis, gūst vārtus un pazūd mežā. Video: Sean D. Spidle

Iveta Daude: "Mans mērķis bija kļūt par "Gada sporta skolotāju""

Jau devīto reizi Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rīko konkursu „Gada sporta skolotājs” ceremonijas „Latvijas Gada balva sportā” ietvaros. Devāmies aprunāties ar pagājušā gada labāko sporta skolotāju.

Profesionālo skolu audzēkņus vieno AMI sporta klubs

Ami sporta klubs organizē dažādus sporta pasākumus, sacensības un iesaista jauniešus sporta nodarbībās gandrīz visās profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā. Vairāk informācijas AMI Sporta klubs
1

Ar mini handbola turnīru atklāj jauno Salaspils sporta halli

Valsts svētku laikā tika atklāta Salaspils sporta halle un tajā jau norisinājušās vairākas Latvijas handbola čempionāta spēles. Īsts pārbaudījums hallei bija mini handbola turnīrs, kurā piedalījās vairāk kā 30 komandas un kopumā uz laukumiem sacentās vairāk kā 300 meitenes un zēni no visas Latvijas. Par turnīru un sporta halles nākotnes plāniem stāsta Salaspils sporta skolas direktores vietniece Ilze Malahova.
1

Rīgas bērni jautrā noskaņojumā vingro Olimpiskajā dienā

Lai popularizētu Olimpisko kustību, veselīgu dzīves veidu un godīgas spēles principus sportā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) katru gadu rīko Olimpisko dienu. Šogad Olimpiskās dienas vienojošais moto ir „Pavingrosim!”.Pēc pagājušajā gadā veiksmīgi aizvadītās Olimpiskās dienas, šogad pasākuma dalībnieku skaits teju dubultojies, un šodien Olimpiskās dienas pasākumos piedalās vairāk kā 76 tūkstoši skolēni 76 norises vietās visā Latvijā.
2

Rīgas skolas gatavojas Olimpiskajai dienai

Apmēram 16 000 Rīgas skolēnu piektdien, 28. septembrī, piedalīsies Olimpiskajā dienā, organizējot dažādas sporta aktivitātes gan savā skolā, gan vingrojot rītarosmi Daugavas stadionā.
8

Kur skolēnam sportot Rīgā? Vingrošana

Septembris vairs nav aiz kalniem un vecākiem jārisina jautājums, kur pēc skolas nodarbināt savas atvases. Šoreiz devāmies uz Rīgas vingrošanas skolu, kas ir lieliska iespēja bērniem pavadīt brīvo laiku un fiziski izkustēties.
2

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 14. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 14. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 13. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 13. apskats.

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 12. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 12. apskats.
1

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 11. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 11. apskats.
Apskata vadītājs Renārs Zeltiņš sarunā ar Uvi Helmani

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 10. apskats

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 10. apskats, kurā rubrikā "Iepazīsti Vefieti" saruna ar Latvijas čempionvienības "VEF Rīga" treneri Uvi Helmani.
"VEF Rīgas skolu superlīgas" 9. apskatā arī saruna ar "VEF Rīgas" kapteini Kristapu Janičenoku
6

"VEF Rīgas skolu superlīgas" basketbola spēļu 9. apskats

Turpinās "VEF Rīgas skolu superlīgas" spēles basketbolā zēnu un meiteņu komandām.
3

Futbola Kanāls

Pierakstieties uz manu kanālu Kasutaja FottballLague kanal- YouTube

"Olimpiskā diena 2011" Liepājā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotajā sporta pasākumā „Olimpiskā diena 2011” piedalīsies vairāk nekā 37 000 Latvijas skolēni, kas sportos 48 Olimpiskās dienas norises vietās visā Latvijā, tostarp Liepājas Olimpiskajā centrā.