Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Skujiņam 39. vieta "Amstel Gold Race" velobraucienā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Skujiņam 39. vieta "Amstel Gold Race" velobraucienā
Toms Skujiņš. Foto: Getty Images

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien Nīderlandē finišēja 39. vietā UCI Pasaules tūrē iekļautajā velobraucienā "Amstel Gold Race", kamēr Krists Neilands ierindojās 100. pozīcijā.

Šajās sacensībās riteņbraucēji mēroja 253,6 kilometrus ar 33 kāpumiem, kopumā pārvarot vairāk nekā 3000 kāpuma metrus.

Atdaloties no vadošās grupas īsi pirms finiša, par uzvaru cīnījās trīs riteņbraucēji, no kuriem ātrākais bija Lielbritānijas pārstāvis Tomass Pidkoks ("Ineos Grenadiers"). Viņš aiz sevis atstāja šveicieti Marku Hirši (UAE) un beļģi Tišu Benotu ("Visma-Lease a Bike"), kuri ierindojās attiecīgi otrajā un trešajā pozīcijā.

Vadošā grupa distanci veica piecās stundās 58 minūtēs un 17 sekundēs, bet Skujiņš ("Lidl-Trek") finišēja kopā ar sekotāju grupu, kas atpalika 11 sekundes. Latvietis tika arī pie desmit UCI pasaules ranga punktiem.

Savukārt Neilands ("Israel - Premier Tech"), finišējot 100. vietā, piekāpās sešas minūtes un 56 sekundes.

"Amstel Gold Race" norisinājās 58. reizi vēsturē. Pērn Skujiņš finišēja 28. vietā, kamēr uzvaru svinēja slovēnis Tadejs Pogačars.