Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2988, Did:0, useCase: 3

Skujiņam astotā vieta "Etoile de Besseges - Tour du Gard" individuālajā braucienā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Skujiņam astotā vieta "Etoile de Besseges - Tour du Gard" individuālajā braucienā
Toms Skujiņš. Foto: no sportista Twitter konta

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien Francijā piecu dienu velobrauciena "Etoile de Besseges - Tour du Gard" (UCI kat.2.1) piektajā posmā, kas bija individuālais brauciens, ierindojās astotajā pozīcijā un kopvērtējumā sacensības noslēdza 11.vietā.

Svētdien riteņbraucēji noslēdzošajā posmā veica 10,645 kilometrus Alesas ielās.

Individuālajā braucienā pirmo vietu izcīnīja francūzis Kevins Vokelēns ("Arkea - B&B Hotels"), kurš finišu sasniedza pēc 15 minūtēm un divām sekundēm.

Otrais labākais finiša laiks padevās Skujiņa komandas biedram "Lidl - Trek" vienībā dānim Madsam Pedersenam, kurš atpalika no uzvarētāja deviņas sekundes, bet Itālijas sportists Alberto Betiols ("EF Education - EasyPost") piekāpās francūzim 13 sekundes un noslēdza labāko trijnieku.

Skujiņš zaudēja Vokelēnam 36 sekundes un ierindojās astotajā pozīcijā.

Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Pedersens, kurš par divām sekundēm apsteidza Vokelēnu un par 32 sekundēm bija pārāks pār Betiolu.

Latvijas riteņbraucējs savam komandas biedram piekāpās minūti un vienu sekundi un noslēdza sacensības 11.vietā, kā arī ieņēma 11.pozīciju "kalnu karaļa" vērtējumā.

"Etoile de Besseges - Tour du Gard" velobrauciens pirmoreiz norisinājās 1971.gadā.

2022.gadā Skujiņš kopvērtējumā ieņēma devīto vietu, bet pirms gada Krists Neilands kopvērtējumā ieņēma 12., bet Skujiņš - 68.vietu.

Pagājušogad kopvērtējumā uzvarēja amerikānis Neilsons Pauless.

Izmantotie resursi:
LETA