Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 3

Latvijas čempions Krīgers iet Veides pēdās un pārstāvēs "StayStrong" komandu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas čempions Krīgers iet Veides pēdās un pārstāvēs "StayStrong" komandu
Kristens Krīgers
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

2016. gada Latvijas elites čempions BMX riteņbraukšanā Kristens Krīgers noslēdzis līgumu ar “StayStrong” komandu. Līdz 2014. gada sezonas beigām šo vienību pārstāvēja aizvadītās sezonas Eiropas kausa kopvērtējuma uzvarētājs Rihards Veide.

Pilnā sparā jaunajai sacensību sezonai gatavojas Latvijas vadošie BMX sportisti. Jau vēstījām, ka Eiropas kausa kopvērtējuma uzvarētājs elites grupā Rihards Veide 2017. gada sezonā pārstāvēs ASV komandu “Rift/ Tangent”. Tikmēr Edžus Treimanis uz četriem gadiem pagarināja sadarbību ar “Thrill Factory” vienību.

Starpsezonas periodā sadarbību ar jaunu komandu noslēdzis arī 2016. gada Latvijas elites čempions un Eiropas kausa kopvērtējuma vicečempions Kristens Krīgers. Trenera Ivo Lakuča audzēknis, kurš BMX gaitas uzsācis Jelgavā, 2017. gadā pārstāvēs starptautisko vienību “StayStrong”.

"Jaunajā sezonā startēšu ar jaunu “StayStrong” BMX riteni, kas ir patīkami un dos jaunas emocijas. Mani mērķi 2017. gadam paliek nemainīgi – parādīt savu labāko sniegumu. Gaidāmā sezona būs vairāk veltīta sevis pilnveidošanai un eksperimentiem," teica Krīgers.

"Atšķirībā no pagājušās sezonas, plānoju startēt tikai dažos Eiropas kausa posmos. Lielāks uzsvars tiks likts uz startu Pasaules kausa posmos, kā arī Eiropas un pasaules čempionātos, kas arī būs sezonas svarīgākās sacensības. Runājot par pievienošanos “StayStrong” vienībai, man bija beidzies līgums ar “Thrill Factory” komandu. Lai arī bija piedāvājumi no vairākām komandām, tieši “StayStrong” variants likās vispiemērotākais."

Bez uzvaras Latvijas čempionātā un otrās vietas Eiropas kausa izcīņas kopvērtējumā Kristens 2016. gada sezonā arī iekļuva pusfinālā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā Sarasotā, tajā paliekot piektajā pozīcijā. Sportists arī ieguva 14. vietu pasaules čempionāta “time – trial” sacensībās, kā arī otro vietu Latvijas Olimpiādē.

Izmantotie resursi:
lrf.lv