Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 3

Zēbolds izcīna piekto vietu Eiropas BMX frīstaila čempionātā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Zēbolds izcīna piekto vietu Eiropas BMX frīstaila čempionātā
Ernests Zēbolds. Foto: LRF.

LETA. Latvijas sportists Ernests Zēbolds sestdien Minhenē Eiropas BMX frīstaila čempionātā izcīnīja piekto vietu.

Vispirms sportisti ceturtdien sacentās kvalifikācijā, kurā līdz ar Zēboldu startēja arī Tomass Grīnbergs un Lauris Atmants. No 29 BMX frīstaila braucējiem finālā iekļuva tikai 12 labākie.

Sportistiem tika dota iespēja sevi apliecināt divos braucienos, un pēc tam viņi tika vērtēti pēc vidējās punktu summas.

Zēbolds pirmajā braucienā tika pie 80,00 punktiem, bet otrajā sakrāja 80,30 punktus, kas ļāva ieņemt ceturto vietu un kvalificēties finālsacensībām.

Grīnbergs ar vidējo punktu novērtējumu 55,22 ieņēma 18. vietu, bet Atmants ar vidēji 44,20 punktiem noslēdza sacensības 23.pozīcijā.

Sestdien finālsacensībās sportisti veica divus braucienus, taču vērā tika ņemts labākais no diviem braucieniem.

Zēbolds pirmajā braucienā tika novērtēts ar 80,10 punktiem, taču otrajā braucienā viņš tika pie 82,10 punktiem, kas ļāva ieņemt piekto vietu.

Finālā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Francijas sportists Entonijs Žažāns, kurš sakrāja 93,60 punktus un bija labākais arī kvalifikācijas sacensībās. Par vienu pozīciju zemāk bija Kīrans Reilijs (92,10 punkti), bet pie bronzas godalgas tika horvāts Marins Rantešs (88,80 punkti).

Augustā Minhenē tiks noskaidroti Eiropas čempioni vieglatlētikā, pludmales volejbolā, kanoe un smaiļošanas sprintā, četros riteņbraukšanas veidos, vingrošanā, airēšanā, sporta kāpšanā, galda tenisā un triatlonā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-08-13 22:10, pirms 4 mēnešiem
Laba stabilitāte - TOP6 divos EČ pēc kārtas

https://sportacentrs.com/ritenbrauk...

     [+] [-]

, 2022-08-14 11:17, pirms 4 mēnešiem
baigi vīlies bija,ka netika trijniekā