Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 3

Latvijas čempiontitulus BMX ieguvuši Krīgers un Pētersone

Emils Ozerinskis

Latvijas čempiontitulus BMX ieguvuši Krīgers un Pētersone
Latvijas čempione Vineta Pētersone. Foto: 2022 UEC European Cup

Jelgavā Zemgales olimpiskā centra BMX trasē sestdien tika aizvadīts Latvijas čempionāts, kurā par uzvarētāju vīru konkurencē kļuva mājinieks Kristens Krīgers, bet dāmām uzvaras laurus plūca olimpiete Vineta Pētersone.

Latvijas čempionātā cīņa par tituliem norisinājās skaitot punktus četru braucienu summā. Vīru elitē par uzvarētāju kļuva Kristens Krīgers, kurš guva uzvaras divos no četriem braucieniem, bet vēl divas reizes ieņēma otrās vietas, tādējādi tiekot pie vismazāk punktiem, kas attiecīgi BMX sacensībās ir tas, ko sportisti vēlas sasniegt. Konkurenci Krīgeram sastādīja pagājušā gada Latvijas čempions Rinalds Kārkliņš, kurš tika pie U23 čempiona titula, un Mikus Strazdiņš, kuri katrs pa reizei uzvarēja kādu no braucieniem.

Dāmu sacensībās Latvijas čempiones titulu saglabāja Tokijas olimpisko spēļu dalībniece Vineta Pētersone, tāpat kā Krīgers tiekot pie divām uzvarām un divām otrajām vietām četros aizvadītajos braucienos. Sīvu konkurenci Pētersonei sastādīja par U23 vecuma grupā čempioni kļuvusī Veronika Stūriška, bet visos četros braucienos trešās vietas aiz abām augstāk minētajām riteņbraucējām ieņēma Līva Glāzere.

Izmantotie resursi:
https://lrf.lv/bmx/bmx-aktualitates/

     [+] [-]

, 2022-07-03 12:44, pirms mēneša
Neloģiski, ka pie elites neapbalvoja arī Kārkliņu, kuram bija zelts u-23 un medaļa arī pie elites, sanāk, ka LV čempionātā piedalijušies tikai 2 braucēji, ja noņem u-23 večus nost..

     [+] [-]

, 2022-07-03 22:40, pirms mēneša
Stūriška šobrīd ir krietni labāka par Pētersoni. Tur Latvijai var sanākt kas vairāk par olimpisko tūristi V.P....