Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Serģis pievienojas "Amore & Vita – Prodir"; Pluto karjeru turpinās "Monkey town"

Toms Markss
Toms Markss

Serģis pievienojas "Amore & Vita – Prodir"; Pluto karjeru turpinās "Monkey town"
Kaspars Serģis
Foto: Publicitātes

Oficiāli kļuvis zināms, ka 2017. gada Latvijas vicečempions šosejas riteņbraukšanā Kaspars Serģis savu karjeru turpinās UCI kontinentālajā komandā "Amore & Vita – Prodir". Tikmēr Latvijas U23 čempions Mārtiņš Pluto arī šajā gadā aizstāvēs Nīderlandes UCI kontinentālo vienību "Monkey town".

Jau janvāra sākumā ar sacensībām Austrālijā startēs 2019. gada šosejas riteņbraukšanas pasaules tūres sezona. Pirmie Latvijas sportisti sacensību sezonu uzsāks janvāra sākumā. Tikmēr virkne kontinentālā līmeņa vienības vēl paziņo par savu sastāvu gaidāmajai sezonai.

Kļuvis oficiāli zināms, ka 26 gadus vecais Latvijas šosejas riteņbraucējs Kaspars Serģis nākamo sezonu pārstāvēs kontinentālajā vienībā "Amore & Vita – Prodir". Līgums noslēgts uz vienu sezonu. Jaunās vienības sastāvā cēsinieks startēs augsta līmeņa viendienu un daudzdienu velobraucienos Itālijā, Francijā un virknē citu valstu.

2018. gada sezonā Kaspars, kurš pārstāvēja Latvijas komandu "Evelo team", Latvijas izlases sastāvā Krievijā notiekošajās UCI 2. kategorijas sacensībās "5 Rings of Moscow" izcīnīja augsto otro vietu, kas bija viņa pirmais goda pjedestāls šāda mēroga sacensībās. 2017. gadā Talsos Kaspars nedaudz negaidīti ieguva otro vietu Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā elites grupas braucienā.

Pērnā gada Latvijas U23 čempions Mārtiņš Pluto turpinās pārstāvēt Nīderlandes kontinentālo riteņbraukšanas vienību "Monkey Town". 2018. gads Mārtiņam bija pirmais kontinentālā līmeņa vienībā. Galveno uzmanību sportists veltīja darba komandas labā, pats gūstot neatsveramu pieredzi augsta līmeņa sacensībās.

Izmantotie resursi:
lrf.lv

     [+] [-]

, 2019-01-03 17:47, pirms 3 gadiem
AMORE & VITA – PRODIR komanda šogad ir reģistrēta Latvija un tajā brauks seši Latvijas riteņbraucēji. Viens no tiem ir Serģis, es domāju varētu būt vēl Kaņepējs, Gavars, Pelčers, Ansons un vēl kāds. Toms varēja aprakstīt par to kaut ko vairāk, jo ar Japiņu par to Sporta mikrafonā runāja.

     [+] [-]

, 2019-01-03 20:08, pirms 3 gadiem
Džerijs5 rakstīja: AMORE & VITA – PRODIR komanda šogad ir reģistrēta Latvija un tajā brauks seši Latvijas riteņbraucēji. Viens no tiem ir Serģis, es domāju varētu būt vēl Kaņepējs, Gavars, Pelčers, Ansons un vēl kāds. Toms varēja aprakstīt par to kaut ko vairāk, jo ar Japiņu par to Sporta mikrafonā runāja.
Pagaidam oficiālo info un viss būs skaidrs,pagaidām Kaspars pats tik atklājis FB jauno komandu,tas ar viss.

     [+] [-]

, 2019-01-03 23:43, pirms 3 gadiem
fanu klubs#13 rakstīja: Pagaidam oficiālo info un viss būs skaidrs,pagaidām Kaspars pats tik atklājis FB jauno komandu,tas ar viss.
Man gan šķiet dīvaini, ka kaut kādiem frančiem (https://www.directvelo.com/equipe/140/amore-vita-prodir) ir zināma info, bet mums šeit Latvijā, redz, jāgaida, kad UCI publicēs komandu sastāvus. Way so? Tā kā akmens laikmetā.

     [+] [-]

, 2019-01-04 09:27, pirms 3 gadiem
Japiņš jau arī ir no akmens laikmeta