Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Frūms neaizstāvēs "Giro d'Italia" titulu, lai koncentrētos piektajai uzvarai "Tour de France"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Frūms neaizstāvēs "Giro d'Italia" titulu, lai koncentrētos piektajai uzvarai "Tour de France"
Kristofers Frūms. Foto: Reuters/Scanpix

33 gadus vecais angļu riteņbraucējs Kristofers Frūms norādījis, ka viņš neaizstāvēs pērn izcīnīto "Giro d'Italia" titulu, lai varētu labāk sagatavoties "Tour de France".

"Man ir palikušas lieliskas atmiņas no pagājušā gada sacensībām, bet, ņemot vērā, ka svarīgākās sezonas sacensības būs "Tour de France", ir labāk, ja 2019. gadā nepiedalīšos "Giro"," teica Frūms. "Karjerā esmu nonācis vietā, kad jāsāk domāt, ko atstāju aiz sevis. Ja spēšu piekto reizi uzvarēt "Tour de France" un pievienoties izredzētajiem, tas būs neticami." Līdz šim piecas uzvaras leģendārajās sacensībās izcīnījuši tikai četri riteņbraucēji.

"Giro d'Italia" būs sezonas pirmās lielās sacensības – tās norisināsies no 11. maija līdz 2. jūnijam. Savukārt "Tour de France" riteņbraukšanas fanus priecēs no 6. līdz 28. jūlijam. Frūms pērn savu pirmo "Giro" uzvaru izcīnīja, pateicoties lieliskam izrāvienam 19. posmā.

"Tour de France" triumfēja viņa komandas biedrs no "Sky" Gerents Tomass, kurš arī nolēmis koncentrēties Francijā notiekošajām sacensībām, tādējādi nepiedaloties "Giro d'Italia". Viņš pauda – ja nebūtu pagājušajā gadā izdevies uzvarēt "Tour de France", tad, iespējams, būtu citas prioritātes, bet viņa kā čempiona uzdevums ir atgriezties un aizstāvēt titulu.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/cycling/4...