Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Latvijas čempionāta regbijā-7 U18 puišiem otrajā posmā uzvar ''ĶNSS/Baldone''

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas čempionāta regbijā-7 U18 puišiem otrajā posmā uzvar ''ĶNSS/Baldone''
''ĶNSS/Baldone'' komanda. Foto: Juris Bērziņš-Soms.

Svētdien Rīgas Tehniskās koledžas stadionā notikušajā Latvijas čempionāta regbijā-7 U18 vecuma grupas zēniem otrajā posmā triumfēja ''ĶNSS/Baldone'' jaunā paaudze.

Latvijas čempionāta regbijā-7 U18 vecuma grupā zēniem otrajā posmā piedalījās trīs komandas - ''Mītava'', ''Griežņi/RTK'' un ''ĶNSS/Baldone''.Uzvarētāju laurus plūca ''ĶNSS/Baldone'', kas ar 28:10 apspēlēja sīvākos pretiniekus ''Mītava'' un ar 70:0 sagrāva ''Griežņi/RTK''. Otrajā vietā ierindojās ''Mītava'', izcīnot uzvaru ar 57:0 pret ''Griežņi/RTK'', kas turnīru noslēdza bez uzvarām un ieņēma trešo vietu.

Rezultatīvākais otrajā posmā bija ''ĶNSS/Baldone'' spēlētājs Reinis Pavinkšnis, kurš guva 43 punktus, bet otrs rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Rolands Zvirgzdiņš no ''Mītava''. Rezultatīvāko trijnieku noslēdza ''Mītava'' pārstāvis Rihards Pluškevičs ar 17 punktiem.