Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

''Selēna'' noslēdz sieviešu čempionātu regbijā-7 ar teicamu bilanci

Ivars Bācis
Ivars Bācis

''Selēna'' noslēdz sieviešu čempionātu regbijā-7 ar teicamu bilanci
Foto: Juris Bērziņš-Soms/Latvjias regbija federācija.

Izcīnot uzvaru arī ceturtajā jeb noslēdzošajā čempionāta posmā, pārliecinoši par Latvijas čempionēm regbijā-7 ir kļuvušas RK "Selēna" regbistes

Svētdien, Rīgas tehniskās koledžas stadionā tika aizvadīts Latvijas Čempionāta regbijā-7 sievietēm pēdējais, 4.posms. Tajā startēja piecas komandas – RK “Selēna”, “LSPA/Livonia”, “VA” (sporta klubs "Imanta)", RK “Mītava” un jaunpienācējas – regbija komanda no Igaunijas Tallinn Kalev RFC ladies".

Kā jau arī iepriekšējos čempionāta posmos, “Selēna” kluba meitenes rādīja pārliecinošu sniegumu un guva uzvaras visās četrās posma spēlēs, turklāt kopumā ļaujot pretiniecēm veikt tikai vienu piezemējumu. To veica “VA” regbistes. Līdz ar to “Selēna” regbistes tika godalgotas par Latvijas čempionēm regbijā-7 2021. “Selēna” rindās arī rezultatīvākā posma spēlētāja un tā ir Sandra Lihovida.

Visu čempionāta laiku un arī noslēdzošajā posmā stabilu spēli demonstrēja arī “Livonia” meitenes, ierindojoties otrajā vietā gan posmā, gan čempionāta tabulā kopumā. Sīvāko pretestību laukumā “Livonia” komandai parādīja “VA” komandas (bijušais Imantas sporta klubs) meitenes, spēlē piekāpjoties tikai ar 12:19. Līdz ar to “VA” regbistes ierindojās 3.vietā posmā un arī čempionāta kopvērtējumā.

Ceturto vietu posmā un čempionātā ieguva RK “Mītava” regbistes. Savukārt Igaunijas sportistes palika piektajā vietā, noteikti, gūstot lielisku pieredzi laukumā. Gaidīsim viņas atkal Latvijas regbija laukumos.

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija