Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 3

LČ regbijā-7 1.posmā U16 grupā uzvar Eleja, rezultatīvākā komanda paliek trešā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

LČ regbijā-7 1.posmā U16 grupā uzvar Eleja, rezultatīvākā komanda paliek trešā
Foto: Juris Bērziņš-Soms.

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgas tehniskās koledžas stadionā spēkiem regbijā-7 mērojās U16 puišu komandas, kur par uzvarētājiem kļuva Elejas komanda, bet RK "Livonia", kas guva visvairāk punktus, palika trešajā vietā.

LČ 1.posmā piedalījās 5 komandas – “Baldone/ĶNSS”, “Mītava”, “Livonia”, “Eži RFS” un “JNSC Eleja”, tādēļ spēles ritēja visas dienas garumā. Stabilāko spēli demonstrēja Elejas regbisti, kuri 1.posmā tā arī palika nepārspēti – četras uzvaras četrās spēlēs un iegūts maksimālais punktu skaits – 12.

Otrajā vietā ierindojās Baldones komanda, kas uzvarēja trijās spēlēs, pārspējot “Mītava”, “Livonia” un “Eži RFS”, bet interesantā duelī ar rezultātu 15:29 piekāpās tikai posma uzvarētājiem – “JNSC Eleja”.

Trešo vietu ieņēma Upesciemā mītošie RK “Livonia” regbisti, kas četrās spēlēs svinēja divas uzvaras, tostarp “Livonia” vienīgā visā turnīrā divās spēlēs spēja nosargāt savu laukuma daļu neieņemtu (sausās un graujošās uzvaras pār Mītavu 49:0 un Ežiem 70:0). "Livonia" komanda četrās spēlēs guva visvairāk punktu (150).

“Livonia” rindās līdz ar to arī divi rezultatīvākie LČ 1.posma spēlētāji – Gļebs Vorobjovs (viņa kontā 70 punkti) un Ruslans Sosnars (55 punkti).

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija