Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource620 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource620), Fid:2898, Did:0, useCase: 0

Video: Pazīstami Latvijas mūziķi un uzņēmēji gatavi piedzīvojumiem ekspedīcijā "Taškenta – Rīga 2018"

Jānis Celmiņš
Par godu Latvijas simtgadei, Latvijas uzņēmēji un mūziķi ir apvienojušies, lai veiktu uz starpvalstu sadraudzību vērstu braucienu ar vēsturiskajiem auto spēkratiem no Uzbekistānas (Taškenta) uz Latviju (Rīga). Brauciena mērķis ir veicināt Latvijas un Uzbekistānas savstarpējās attiecības, kā arī godam nest Latvijas vārdu pasaulē, simbolizējot tās perspektīvu, attīstības iespējas Latvijai kā neatkarīgai valstij. Dalībnieku vidū būs gan Latvijas un Uzbekistānas uzņēmēji, gan arī mūziķi no grupas “Prāta Vētra”.

Brauciena jeb ekspedīcijas dalībnieki būs Latvijas uzņēmēji no A/S SONORA (Jānis Mozga (arī LDDK Latvijas – Uzbekistānas un Latvijas Turkmenistānas Lietišķo padomju vadītājs), Uldis Batarags, Jurijs Konovalovs, Nauris Jonass, Andrejs Samuiliks), SIA SONORA Development (Andris Kulbergs), Balcia Insurance SE (Lauris Boss), E.Tauriņš un partneri (Ralfs Kirštuks), Latvijas mūziķi no grupas Prāta Vētra (Jānis Jubalts un Māris Mihelsons), kā arī uzņēmēji no Uzbekistānas. Plānotais brauciena garums ir 5 700 km, tā ilgums desmit dienas. Ekspedīcija startēs 31. martā, bet finišu plānots sasniegt 10. aprīlī.

Ikviens interesents sekot līdzi braucienam varēs portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā. No 31. marta līdz 10. aprīlim katru vakaru, plkst. 22:00 Sportacentrs.com TV kanālā varēsiet vērot katras dienas rallija dienasgrāmatas, bet pirms tam iepriekšējo dienu dienasgrāmatas.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-03-29 14:55, pirms 3 gadiem
570 kilometri dienā ar žiguļiem nav joka lieta

     [+] [-]

, 2018-03-29 15:37, pirms 3 gadiem
guntarsza rakstīja: 570 kilometri dienā ar žiguļiem nav joka lieta
Joki mazi, bet cigaretes "Prima" gan čaļi varētu man atvest.
Pielocīt pilnus žiguļu spārnus un Rīgā būt vēl turīgāki.

     [+] [-]

, 2018-03-29 16:52, pirms 3 gadiem
prima rakstīja: Joki mazi, bet cigaretes "Prima" gan čaļi varētu man atvest.
Pielocīt pilnus žiguļu spārnus un Rīgā būt vēl turīgāki.
Vieglāk uzsist gaisā lēto tadžiku benzīnu. Piekabe pie žiguļa un ceļojums bez maksas!