Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Video: "eXi": vai pasaule spēj iztikt bez profesionālā sporta?

TV raidījums
TV raidījums
Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 17. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs spriež, vai pasaule spēj iztikt bez profesionālā sporta?

17. sporta sarunu šova “eXi” raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

Klausies audio formātā:
Spotify: https://ej.uz/AKspotify
Podbean: https://ej.uz/AKPodbean
Apple Podcasts: https://ej.uz/AKApple
PlayerFM: https://ej.uz/AKPlayerFM
Podkasti.lv: https://ej.uz/AKDelfi
SoundCloud: https://ej.uz/ArpusKadra


Seko "eXi" sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Vērtējums:

  +1 [+] [-]

, 2020-04-26 11:59, pirms 3 gadiem
redz, ka iztiek
visu nosaka prioritātes

  +1 [+] [-]

, 2020-04-26 12:44, pirms 3 gadiem
Šajā video var saprast, kuriem ir plaša domāšana, kuri saprot domu, kāpēc tas tika teikts. Bet daži vienkārši ieciklējas uz savu. Pārāk vienvirziena domāšana.

  +3 [+] [-]

, 2020-04-26 15:01, pirms 3 gadiem
Noskatījos pirmo raidījumu
Interesanta Lūsiņa doma - pēc 12 gadu vecuma visus netalantīgos sūtīt nakuj, lai "netraucē" talantīgajiem. Iedomajos to skatu kā, sākoties jaunajai sezonai, katrā hallē ierodas kadi 3 talantīgie trīspadsmitgadnieki, lai lieliskos apstākļos trenētos netalantīgo džeku netraucēti. ideja kā māja!
Cik hokejisti ir izaudzināti bez komandas? Lūsiņ!
Valters nelika vilties, gudrāks nav palicis! Pārējais +/- ok.

     [+] [-]

, 2020-04-26 15:26, pirms 3 gadiem
Hokeja sabiedrība vairumā ir par centralizāciju,jo tā vieglāk strādāt.Domāju tas nav pareizi jo pateikt ,kas no tevis sanāks 12-14 gados ir stipri par ātru.Un kopumā gan Puče ,gan eksperti visu sagāž vienā katlā.Nevar taču salīdzināts futbolistus basketbolistus hokejistus ar piemēram svarcēlājiem un vieglatlētiem.Komandu sporta veidu pārstāvji var iztikt bez valsts atbalsta,bet individuālo sporta veidu pārstāvji noteikti nevar.Pat viduvējs futbolists ,kurš netiek pat Latvijas izlasē spēlējot kādā no top-5 Latvijas klubiem nopelna noteikti vairāk par Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieku.

     [+] [-]

, 2020-04-26 15:27, pirms 3 gadiem
Banss rakstīja: Noskatījos pirmo raidījumu
Interesanta Lūsiņa doma - pēc 12 gadu vecuma visus netalantīgos sūtīt nakuj, lai "netraucē" talantīgajiem. Iedomajos to skatu kā, sākoties jaunajai sezonai, katrā hallē ierodas kadi 3 talantīgie trīspadsmitgadnieki, lai lieliskos apstākļos trenētos netalantīgo džeku netraucēti. ideja kā māja!
Cik hokejisti ir izaudzināti bez komandas? Lūsiņ!
Valters nelika vilties, gudrāks nav palicis! Pārējais +/- ok.
Lūsiņš tak vienā no iepriekšējiem raidījumiem kritizēja ideju līdz zināmam vecumam spēlēt bez rezultāta nosaucot idejas piekritējus par mīkstajiem,lai Zviedrijā tā esot ierasta prakse.

     [+] [-]

, 2020-04-26 15:42, pirms 3 gadiem
coffijs rakstīja: Lūsiņš tak vienā no iepriekšējiem raidījumiem kritizēja ideju līdz zināmam vecumam spēlēt bez rezultāta nosaucot idejas piekritējus par mīkstajiem,lai Zviedrijā tā esot ierasta prakse.
Biju augstākās domās par viņu, būtu 15 gadus vecāks, vēl varētu izskaidrot tādu savoka domāšanu. Bet nu ok, lai cīnās, par laimi tādi klauni ir mazākumā.

     [+] [-]

, 2020-04-26 16:15, pirms 3 gadiem
Lūsiņam ir "labas" zināšanas par biatlonu, jo Exi Live nosauca Doro par zviedrieti. Žiga jautāja, vai NHL ir 72 spēles regulārajā sezonā. Jo tālāk no saviem sporta veidiem, jo lielākas auzas viņi runā. Protams, tas nenozīmē, ka par savu sporta veidu nekad sūdu nerunā...

  +2 [+] [-]

, 2020-04-26 16:20, pirms 3 gadiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: Lūsiņam ir "labas" zināšanas par biatlonu, jo Exi Live nosauca Doro par zviedrieti. Žiga jautāja, vai NHL ir 72 spēles regulārajā sezonā. Jo tālāk no saviem sporta veidiem, jo lielākas auzas viņi runā. Protams, tas nenozīmē, ka par savu sporta veidu nekad sūdu nerunā...
tāpēc es šos neskatos, man mūsu spamošana komentos liekas vērtīgāka, no šiem neko jauna neuzzināsi, trollējot gan ij laiku pavadi, ierēc ij ko interesantu uzzin

     [+] [-]

, 2020-04-26 16:25, pirms 3 gadiem
Banss rakstīja: tāpēc es šos neskatos, man mūsu spamošana komentos liekas vērtīgāka, no šiem neko jauna neuzzināsi, trollējot gan ij laiku pavadi, ierēc ij ko interesantu uzzin
Es arī no Exiem maz ko esmu redzējis.

  +3 [+] [-]

, 2020-04-26 16:59, pirms 3 gadiem
Banss rakstīja: tāpēc es šos neskatos, man mūsu spamošana komentos liekas vērtīgāka, no šiem neko jauna neuzzināsi, trollējot gan ij laiku pavadi, ierēc ij ko interesantu uzzin
Paskatoties uz Lūsiņu un to kā viņs uzvedās, liekās, kā noķera zvaigzni ar saviem pāris mačiem Dinamo, ta joprojām sevi uzskata vismaz par Merzļikinam līdzvērtīgu, ja ne pat Ruā, Hašeka un brodēra līmeņa vārtsargu

  +2 [+] [-]

, 2020-04-26 19:09, pirms 3 gadiem
Man no visiem vislabāk patīk Žiga! Vienkāršs vecis, kurš neiztaisās par labāku kā ir, ļoti piezemēts un ar labu humora izjūtu. Lūsis ir nenormāli iedomīgs, ļoti personisks. Visu laiku izsmej Žīgu par īso augumu, varētu padomāt, ka pats ir garāks. Uzvedas tā kā būtu sportā sasniedzis virsotnes, bet realitātē var uzkrītoši redzēt rūgtumu, aizvainojumu un skaudību, ka abi pārejie ar profesionālo sportu varēja nopelnīt vairāk kā grašus. Valters izskatās, ka no dzīves pieļautajām kļūdām nav pārāk daudz mācījies un visu darītu kā iepriekš. Mūžīgi apvainojies uz visu pasauli... Celmiņš pārāk izteikti vienmēr ieņem Lūša pozīciju un aizstāv viņu. Prieks, ka Ādis un Žiga ir uz vienu roku.

  +3 [+] [-]

, 2020-04-26 19:24, pirms 3 gadiem
hantele rakstīja: Man no visiem vislabāk patīk Žiga! Vienkāršs vecis, kurš neiztaisās par labāku kā ir, ļoti piezemēts un ar labu humora izjūtu. Lūsis ir nenormāli iedomīgs, ļoti personisks. Visu laiku izsmej Žīgu par īso augumu, varētu padomāt, ka pats ir garāks. Uzvedas tā kā būtu sportā sasniedzis virsotnes, bet realitātē var uzkrītoši redzēt rūgtumu, aizvainojumu un skaudību, ka abi pārejie ar profesionālo sportu varēja nopelnīt vairāk kā grašus. Valters izskatās, ka no dzīves pieļautajām kļūdām nav pārāk daudz mācījies un visu darītu kā iepriekš. Mūžīgi apvainojies uz visu pasauli... Celmiņš pārāk izteikti vienmēr ieņem Lūša pozīciju un aizstāv viņu. Prieks, ka Ādis un Žiga ir uz vienu roku.
Piekrītu, ka Žiga tur patīkamākais.
Lūsiņa izpaušanās ir apgriezti proporcionāla viņa panākumiem karjeras laikā.

     [+] [-]

, 2020-04-29 02:19, pirms 3 gadiem
Pilnībā piekrītu Žigam ar Ādolfu!Noņemot žurnālistiku no pasaules kā profesiju,varētu Puče macīties staigāt pats kā no jauna,un tā ar jebkuru profesiju šeit!Baigo pirdienu Armands palaidis,ieteiktu profesionāļiem boikotēt viņu,likt mīksto viņam,lai tinas prom no sporta!Kā Žiga saka,nesaprot,kāpēc par to vispār runā..cilvēks no šīs bļodas vislaik barojies pats,bet tagad runā ķīseli!Jaaizliedz jaunajiem klausīties Armandu Puči,ceru neviens jaunais neietekmēsies no viņa,vecuma marazma,vai panikas lēkmes šajā laikā,es nezinu,bet nu cerams jaunie būs gudrāki un turpinās iet uz savu mērķi!