Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Šovakar "eXi": dūru vicināšana, ģimenes un dzīvesbiedres, sociālie tīkli

TV raidījums
TV raidījums

Šovakar plkst. 22:00 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” ceturtā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Raivis Hščanovičs atcerēsies savas karjeras spilgtākos brīžus, kad nācies vicināt dūres, lai aizstāvētu sevi, kā arī to, ko nākas pārdzīvot profesionālu sportistu ģimenēm un dzīvesbiedrēm. Vēl viena no tēmām būs par to, kā sociālie tīkli ietekmē sportistu dzīvi. Raidījuma īpašais viesis - HK “Kurbads” spēlētājs Koba Jass.

Šovakar ceļu pie saviem skatītājiem uzsāks jau ceturtais sporta sarunu šova “eXi” raidījums. Tikšanās vieta tā pati – tirdzniecības un izklaides centrs “Akropole”, dalībnieku sastāvs nedaudz cits. Kamēr Jurijs Žigajevs uz īsu mirkli atgriezies futbola laukumā, viņa vietu ieņems cits bijušais futbolists Raivis Hščanovičs.

“Exi” šovakar atcerēsies brīžus, kad nācies sevi un komandas biedrus aizstāvēt ar elkoņiem un dūrēm. Raivis Hščanovičs atcerēsies, ko viņam savulaik iemācīja leģendārais Mihails Zemļinskis, bet Kristaps Valters pastāstīs, kā viņam klājās, kad viņš kā jaunais basketbolists laukumā kaitināja pieredzējušos. Savu stāstu par kādu kautiņu izstāstīs Māris Verpakovskis, kurš atcerēsies Kijevas “Dynamo” laikus, kad dūres izvicinājuši divi viņa komandas biedri, no kuriem vienam pēcāk nācies komandu atstāt…

Vēl vienā no tēmām bijušie sportisti pastāstīs par to, ko nozīmē izlaist spēli personisku iemeslu dēļ, kā arī, kādu atbalstu sportisti sagaida no ģimenēm, īpaši dzīvesbiedrēm.

Lielu lomu mūsdienu cilvēku dzīvēs ieņem sociālie tīkli. Izņēmums nav arī profesionāli sportisti, kuri sociālos tīklus izmanto, kā ieroci komunikācijai ar saviem pielūdzējiem. Ja Valters un Hščanovičs sociālo tīklu izmantošanu uzskata par noderīgu lietu, Lūsiņš pauda viedokli, ka cilvēkam jāspēj dzīvot arī bez to lietošanas. Šī diskusija raisīja visskaļākās diskusijas!

Raidījuma īpašais viesis šoreiz būs hokejists Koba Jass. Kolorītais un ļoti pozitīvais HK “Kurbads” spēlētājs atklāti izstāstīja par savām sajūtām pēc neiemestā bullīša aizvadītā pavasara finālsērijā pret “Mogo”, atcerējās karstākos kautiņus no savas karjeras, kā arī atklāja, cik lielu naudu viņam karjeras laikā parādā palikuši dažādi klubi. Tāpat viņš neslēpa, ka šosezon mērķis ir tikai viens – Latvijas čempionu titula iegūšana.

Sporta sarunu šova “eXi” atbalstītāji: Iepirkšanās un izklaides centrs Akropole un Douglas.

Seko "eXi" sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Raidījums Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāms šovakar plkst. 22:00, ar atkārtojumu piektdienas rītā - plkst. 8:00.