Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Šovakar "eXi": tituli vai nauda – kas svarīgāks? Kāda ir profesionāla sportista ikdiena?

Jānis Celmiņš

Šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā pie skatītājiem dosies sporta sarunu šova “eXi” jaunā epizode, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atcerēsies, kāda bija viņu ikdiena laikā, kad visi profesionāli nodarbojās katrs ar savu sporta veidu, atklās, kas svarīgāks sportistam – kļūt bagātam vai tikt pie tituliem, kā arī paudīs viedokli, vai pasaule var iztikt bez profesionālā sporta?

Ievērojot Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus sporta sarunu šovs “eXi” pārcēlies uz TV studiju, kur šoreiz kvartets Jānis Celmiņš, Kristaps Valters, Jurijs Žigajevs un Edgars Lūsiņš atkal būs pilnā sastāvā.

Šoreiz Ādolfs, Žiga un Lūsis atcerēsies, kāda bija viņu ikdiena laikā, kad visi profesionāli nodarbojās katrs ar savu sporta veidu, atklās, kas svarīgāks sportistam – kļūt bagātam vai tikt pie tituliem, kā arī paudīs viedokli, vai pasaule var iztikt bez profesionālā sporta? Sarunas šodien bija neierasti skaļas un emocionālas, katram no bijušajiem atlētiem viedokļi visās tēmās atšķīrās. Interesanti notikumi risinājās arī reklāmas pauzēs, kur diskusijas turpinājās (skatīt video zemāk).

“eXi” 17. epizodi Sportacentrs.com TV kanālā skaties jau šovakar plkst. 21.15, internetā jaunā epizode būs pieejama jau piektdien.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Sporta sarunu šova “eXi” lieldraugs: iepirkšanās un izklaides galvaspilsēta AKROPOLE.