Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource627), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Šovakar "eXi": komandu līderi, patriotisms sportā un jauniešu agrīnā specializācija

Jānis Celmiņš

Šovakar plkst. 21:15 Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāma sporta sarunu šova “eXi” sestā epizode. Bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs atcerēsies savas karjeras spilgtākos līderus, stāstīs par patriotismu sportā, kā arī paudīs viedokli par jauniešu agrīnu specializāciju.

Šovakar ceļu pie saviem skatītājiem uzsāks jau sestais sporta sarunu šova “eXi” raidījums. Tikšanās vieta tā pati – tirdzniecības un izklaides centrs “Akropole”, dalībnieku sastāvs arī ierastais, taču tēmas atkal citas.

Raidījuma pirmajā daļā bijušie sportisti atcerēsies spilgtākos līderus, ar kuriem viņiem sanācis būs vienā ģērbtuvē. “Daudzi uzskata, ka līderis ir tas, kurš gūst punktus, taču tā nebūt nav. Īstens līderis ir tas, kurš ir kopā ar komandu brīžos, kad tai neiet viegli,” uzskata Valters, kurš par vienu no spilgtākajiem līderiem savā karjerā atceras “Efes Pilsen” saspēles vadītāju Damiru Mulameroviču. “Viņš lieliski prata savākt komandu gan laukumā, gan ārpus tā,” atklāj Valters. Par sava laika izlases spilgtākajiem līderiem viņš nosauc Robertu Štelmaheru un Raimondu Miglinieku.

“Māris Verpakovskis un Marians Pahars nekad nebija līderi ģērbtuvē, viņi guva vārtus, bet ģērbtuvē bija klusi. Spilgts līderis bija Vitālijs Astafjevs, arī Kaspars Gorkšs,” atminas Jurijs Žigajevs. Tikmēr Edgars Lūsiņš uzskata, ka ir diva veida līderi. Viens ir līderis laukumā, cits ir tā sauktais “vokālais līderis”. “Es savā komandā vienmēr ņemtu Jāni Spruktu, viņš bija kārtīgs līderis,” atklāj bijušais hokeja vārtsargs. Savs stāsts par Spruktu ir arī Žigajevam, kurš ar viņu kopā mācījies.

Valsts svētku nedēļas ietvaros “eXi” runāja arī par patriotismu sportā, kā arī jauniešu agrīno specializāciju sportā.

Sporta sarunu šova “eXi” atbalstītāji: Iepirkšanās un izklaides centrs Akropole, Douglas, Carweb.lv.

Seko "eXi" sociālajos tīklos:
YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Raidījums Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāms šovakar plkst. 21:15, ar atkārtojumu piektdienas rītā - plkst. 8:00. Portālā Sportacentrs.com raidījums būs pieejams piektdien.