Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

"eXi" trešā sezona noslēgsies ar trim raidījumiem par un ap hokeju

Jau 13. maijā Somijā startēs pasaules čempionāts hokejā, kurā dalību ņems arī Latvijas valstsvienība. Hokejs būs galvenā tēma arī sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas noslēgumā - 12., 19. un 26. maijā, kad kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com būs skatāmi noslēdzošie šīs sezonas raidījumi. Tajos dalībnieku vidū būs bijušie Latvijas izlases hokejisti.

Bijušie sportisti raidījuma filmēšanā katru otro nedēļu arī maijā tiksies jau ierastajā “eXi” tikšanās vietā iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā “Akropole”, kur brīvā atmosfērā dalīsies pieredzē, kā arī stāstīs līdz šim nedzirdētus stāstus no sportistu ikdienas un piedzīvotā katra karjerā.

“Raidījuma galvenā vērtība vēsturiski ir bijuši spilgti bijušo sportistu stāsti, neaizmirstamas atmiņas un vērtīgas atziņas. Šo noskaņu centīsimies saglabāt arī trešās sezonas noslēgumā - trīs “eXi hokejs” epizodēs. Sporta veids, kas arī man pašam bijis tuvs, maijā aizrauj arī tos, kuri ikdienā sportam seko mazāk. Trešo “eXi” sezonu esam aizvadījuši tehnisko sporta veidu zīmē kopā ar auto rallistu Krišjāni Cauni, motokrosa meistaru Matīsu Karro un dāmu no tehnisko sporta veidu vides Nelliju Štolcermani. Viņi bija tie, kuri arī man lika izkāpt no komforta zonas un uzzināt daudz jauna par tehniskajiem sporta veidiem, taču nu laiks atgriezties pie kaut kā man krietni ierastāka – hokeja,” klāsta “eXi” raidījuma vadītājs Jānis Celmiņš.

“eXi hokejs” raidījumi TV4 skatītājiem un portāla Sportacentrs.com lietotājiem būs pieejami ceturtdienu vakaros – 12., 19. un 26. maijā plkst. 21.30. Dalību visās gaidāmajās epizodēs jau apstiprinājis viens no svaigākajiem Latvijas hokeja izlases “eXiem” – Kaspars Daugaviņš, kurš punktu spēlēšanai valstsvienībā lika uzreiz pēc Pekinas olimpiskajām spēlēm. Katrā no raidījumiem pie Celmiņa viesosies ne tikai Daugaviņš, bet arī kāds cits bijušais Latvijas izlases hokejists.

TV4 ir kanāls, kas iekļauts bezmaksas Nacionālajā apraidē, līdz ar to ir pieejams 95% Latvijas iedzīvotāju. “eXi hokejs” raidījumi un spilgtākās to epizodes būs skatāmas arī internetā – vadošajā sporta medijā Latvijā - portālā Sportacentrs.com, kā arī “eXi” sociālo tīklu kontos.

Raidījumu atbalsta: AKROPOLE, DOUGLAS, K SENUKAI un BITE.

“eXi” sociālo tīklu konti:

YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTube
Facebook: https://www.facebook.com/exisports/
Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/
Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports


, 2022-05-03 12:44, pirms 2 mēnešiem
un protams atkal viss beidzas ar tresšķirīgo hoķa čempi...
un Celmiņš par savu it kā mīļo bīču neko nevar uzražot,kad Jūrmala un PČ jau klauvē pie durvīm..vai par grandiozo v-atlētikas sezonu,kur PČ un EČ VIENĀ GADĀ...

zb,tie Latvijas mediji,kam eksistē tikai 3 sporti...
, 2022-05-03 12:56, pirms 2 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: un protams atkal viss beidzas ar tresšķirīgo hoķa čempi...
un Celmiņš par savu it kā mīļo bīču neko nevar uzražot,kad Jūrmala un PČ jau klauvē pie durvīm..vai par grandiozo v-atlētikas sezonu,kur PČ un EČ VIENĀ GADĀ...

zb,tie Latvijas mediji,kam eksistē tikai 3 sporti...
Padomāsim un ieteiksim Jānim ideju par "eXi pludmales volejbols" vienu EXTRA epizodi. Pēc hokeja PČ būtu kā reiz... Paldies par ideju!
, 2022-05-03 14:48, pirms 2 mēnešiem
Hokejs pārdod, viss pareizi
, 2022-05-03 15:32, pirms 2 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: un protams atkal viss beidzas ar tresšķirīgo hoķa čempi...
un Celmiņš par savu it kā mīļo bīču neko nevar uzražot,kad Jūrmala un PČ jau klauvē pie durvīm..vai par grandiozo v-atlētikas sezonu,kur PČ un EČ VIENĀ GADĀ...

zb,tie Latvijas mediji,kam eksistē tikai 3 sporti...
tak beidz raudāt vienreiz
, 2022-05-03 15:46, pirms 2 mēnešiem
Dawgs biški pā ātru to karjeru nebeidza izlasē? Moš viņam kaškis ar Vitolīnu?
, 2022-05-03 21:09, pirms 2 mēnešiem
als rakstīja: Dawgs biški pā ātru to karjeru nebeidza izlasē? Moš viņam kaškis ar Vitolīnu?
bij jau arī.
SC.com 23. aprīlī publicēja rakstu ar šādu virsrakstu: Daugaviņš: Vītoliņš atņēma manu lomu Latvijas izlasē! , kurš nu ir pazudis no arhīva (nez kāpēc...)

Šovakar eXi speciālizlaidums ar bijušajiem hokeja olimpiešiem Sorokinu un Tribuncovu

Šovakar plkst. 21.30 TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com būs skatāms sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaidums. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – Latvijas hokejistiem olimpiskajās spēlēs. Pie Jāņa Celmiņa viesosies viņa pieredzējušais kolēģis Jānis Matulis, kā arī divi bijušie Latvijas izlases aizsargi Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs.
Matīss Karro, Krišjānis Caune, Jānis Celmiņš un Nellija Štolcermane. Foto: Mārcis Baltskars
15

"eXi" trešo sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji - Caune, Karro un Štolcermane

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.
10

Sporta sarunu šova "eXi" otrajā sezonā jauni varoņi un jauni bijušo sportistu stāsti

10. septembrī “Sportacentrs.com TV” kanālā ceļu pie skatītājiem uzsāks sporta sarunu šova “eXi” otrā sezona. Ierastos raidījuma varoņus – bijušos sportistus Edgaru Lūsiņu, Juriju Žigajevu un Kristapu Valteru nomainījuši citi trīs bijušie atlēti, kuru stāsti solās būt ne mazāk interesanti.