Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 1

rokers


rokers

Sveiks!

Varbūt, kamēr gaidi vēlies piedalīties Prognožu Konkursā - Prognožu Konkurss "Pavasara trakums hokejā #2"? Protams balvās nav biļetes uz izlases spēlēm, bet gan Fanu krekls. Kā arī pastāv iespēja cīnīties arī par citām balvām.

Prognožu konkursa laikā lietotājiem ir jāprognozē Latvijas Izlases potenciālais spēļu rezultāts, kā arī jāprognozē atbildes uz dažādiem jautājumiem par Pasaules čempionātā notiekošo.
Pavisam konkursa laikā tiks piedāvātas 18 biļetes. No tām 7 biļetes par Latvijas izlases sniegumu Pasaules Čempionātā, 8 biļetes par citu valstu sniegumu Pasaules Čempionāta laikā, bet 3 biļetes par Turnīra izslēgšanas spēlēm.
Kopvērtējuma 1.vietai tiks piešķirts Latvijas Fanu krekls. Bet ja vēlies prognozēt un cīnīties par papildus bavām, tad dodies uz konkursa mājaslapu un tur uzzināsi nepieciešamo informāciju.

Konkursa mājaslapa: xedos.lv

Un tieši konkursa mājaslapā jau atradīsi pirmās 3 biļetes. (Līdz 7. Maijam mājaslapa tiks papildināta katru dienu ar jaunu biļeti, tāpēc seko līdz!)

Un vēlreiz uzsvēršu: Ja vēlies veiksmīgi cīnīties par balvām, tad iesaku <u>vismaz reizi dienā</u> aplūkot konkursa mājaslapas jaunumus, jo tādējādi nenogulēsi biļetes. Protams, par jaunajām konkursa biļetēm tiks pavēstīts SportaCentra.com hokeja diskusijā, piemēram diskusija par 3. biļeti atrodas: Konkurss: Kas notiks spēlē pret Šveici? (Līdz 7. maijam tiks publicētas pirmās 8 biļetes)

Vēlu veiksmi, rokers

P.S Ja rodas kādi jautājumi, tad esmu gatavs uz tiem rast atbildi!

sportacentrs.com parasts lietotājs, reģistrējies pirms 15 gadiem, 2008. gada 18. janvārī.
Izveidojis 29 foruma topikus, bet komentārus principiāli neatstāj.restorāni Rīgā - saņem atlaides