Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Noslēdzies "Zelta OPEN Challenger" posms Dubultos

Jānis Celmiņš

Noslēdzies "Zelta OPEN Challenger" posms Dubultos
Uzvarētājas Raimonda Strelkauskaite un Rima Rameikaite
Foto: Renārs Buivids

Ar Romāna Sauša / Maksima Rostovceva un Lietuvas dāmu dueta Raimondas Strelkauskaites / Rimas Rameikaites uzvaru šodien noslēdzies "Zelta OPEN Challenger" posms pludmales volejbolā. Tas aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās Dubultu pludmalē.

Vīru dueti uz "Zelta OPEN Challenger" posmu sestdien un svētdien pulcējās jau trešo reizi, bet dāmām šis bija vasaras otrais posms.

Vīriešu finālā Romāns Saušs un Maksims Rostovcevs ar 2:0 (23:21, 21:17) apspēlēja Artūru Plūmi un Tomu Benjavu. Cīņā par trešo vietu (lietainākajā šīs sezonas LČ spēlē) Kristaps Birzulis un Ralfs Ozoliņš ar 2:0 (21:18, 21:19) apspēlēja Daugavpils duetu Ēriks Voroņko / Sergejs Nikolajevs.

Dāmu finālā Lietuvas dāmu duets Raimonda Strelkauskaite / Rima Rameikaite ar 2:1 (17:21, 21:14, 21:15) apspēlēja pirms nedēļas Igaunijas čempionāta posmā uzvarējušās Aneti Krastiņu un Janu Jaudzemu. Spēlē par trešo vietu Zita Freidenfelde un Eva Rozīte apspēlēja Maritu Leju un Agnesi Ivanovu. Bronzas mača rezultāts – 2:0 (21:12, 21:18).

Atsķirībā no "Zelta OPEN" posmiem, kur piedalās visi labākie Latvijas pludmales volejbolisti, "Zelta OPEN Challenger" posmos (vīriešiem) nedrīkst piedalīties labākie 20 spēlētāji pēc Latvijas pludmales volejbola kopējā reitinga, kas dod iespēju Latvijas reitinga vērtīgus punktus nopelnīt arī pārējiem. Dāmu turnīrā šādu ierobežojumu nav.

Vīriešu turnīra rezultāti: beachvolley.lv
Sieviešu turnīra rezultāti: beachvolley.lv

Nākamais "Zelta OPEN Challenger" posms vīriešu duetiem notiks no 14. – 16. augustam Kuldīgā, bet dāmas pēdējo turnīru aizvadīs Dubultos, kopā ar "Zelta OPEN" Fināla posmu vīriešiem no 14. līdz 16. augustam.

Jau nākamajā nedēļās nogalē (svētdien) Dubultu pludmalē risināsies turnīrs "King of the beach", kurā startēs astoņi labākie mūsu vīriešu pludmales volejbolisti, nosakot "Pludmales karali".

     [+] [-]

, 2009-07-27 09:19, pirms 12 gadiem
Pusfināla spēlē Romāns tikai 2 bumbas ielika grīdā, pārējās vai nu autā, Kristapam rokās vai pa tīklu. Uz finālu laikam saņēmās!