Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Šmēdiņš laukumā varētu atgriezties janvāra sākumā Pasaules tūres posmā Hāgā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Šmēdiņš laukumā varētu atgriezties janvāra sākumā Pasaules tūres posmā Hāgā
Jānis Šmēdiņš. Foto: AFP/Scanpix

LETA. Latvijas pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš sacensību apritē varētu atgriezties janvāra sākumā, kad Hāgā norisināsies Pasaules tūres posms, sarunā ar žurnālistiem atklāja sportists.

Šmēdiņš augusta beigās treniņā savainoja labo plecu, neveiksmīgi krītot no riteņa. Līdz ar to kuldīdzniekam sezona noslēdzās priekšlaicīgi, viņa pāriniekam Aleksandram Samoilovam gada atlikušajās sacensībās spēlējot ar Mārtiņu Pļaviņu.

"Šobrīd pašsajūta ir ļoti laba. Vēl nedaudz pie dažām kustībām piesargājos, bet tas drīzāk ir psiholoģisku iemeslu dēļ. Zemapziņā pie ātrām kustībām roka vēl pa īsam neiztaisnojās. Ir mazas nianses, pie kurām jāpiestrādā, lai noteiktās situācijās nepiebremzētu," stāstīja Šmēdiņš.

Viņš jau pusotru nedēļu aizvadot treniņus ar bumbām. "Ir smagi, smiltis šķiet tādas grimstošas. Lēnām un pamazām ejam uz priekšu, kāpinām slodzīti. Nezinu, kad būšu tādā formā, kādā gribētos, bet daru visu, lai pēc iespējas ātrāk būtu atpakaļ. Janvāra sākums būs par ātru, bet 3.janvārī jau gribētu spēlēt. Ar Sašu brauksim uz Hāgu. Kā tur ies - to pēc tam redzēsim," skaidroja pludmales volejbolists.

Šmēdiņš/Samoilovs šovasar uzvarēja divos Pasaules tūres četru zvaigžņu posmos, kā arī kļuva par Eiropas vicečempioniem.

  +1 [+] [-]

, 2018-12-13 16:30, pirms 3 gadiem
Tās ir ļoti labas ziņas, jāvāc punkti OS..