Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvijas pludmales volejbolistiem neizdodas pārvarēt kvalifikāciju Itālijā un Nīderlandē

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Latvijas pludmales volejbolistiem neizdodas pārvarēt kvalifikāciju Itālijā un Nīderlandē
Mihails Samoilovs un Rinalds Aišpurs. Foto: FIVB

Šonedēļ Itālijā un Nīderlandē risinās Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes turnīri pludmales volejbolā. Kvalifikāciju centās pārvarēt Mihails Samoilovs/Rinalds Aišpurs un Luīze Skrastiņa/Elīza Dreimane, noslēdzot turnīru pēc vienas spēles.

Nīderlandes pilsētā Apeldornā notiekoša Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes turnīra pamatsacensībās caur kvalifikāciju centās iekļūt Luīze Skrastiņa un Elīza Dreimane. Latvietēm vajadzēja pārvarēt divas kārtas, lai sasniegtu savu mērķi.

Latvietes mērojās spēkiem ar gados jaunajām Anglijas pludmales volejbolistēm Anaju Evansu un Izabellu Takeri. Jāatzīmē, ka Dreimane un Takere ir 16 gadīgas vienaudzes. Anglijas pludmales volejbolistēm šī spēle izvērtās krietni labāk. Latvietes abos setos īsti nespēja iesaistītes cīņā par uzvaru, piedzīvojot zaudējumu un izstājoties no turnīra jau pēc vienas spēles - 0-2 (15:21, 14:21).

Tikmēr Mihails Samoilovs un Rinalds Aišpurs pēc neveiksmes Varšavā, kur neizdevās pārvarēt grupu turnīru, devās uz Itālijas pilsētu Červiju, kur caur kvalifikāciju centās iekļūt Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes turnīrā. Latvijas duets kvalifikācijā izlikts ar otro numuru, tāpēc vajadzēja uzvarēt tikai vienu spēli, lai iekļūtu pamatsacensībās.

Latviešu pretinieki bija Maikls Boags un Logans Vēbers no ASV, kuri kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā ar 2-1 (14:21, 21:17, 15:10) pārspēja krievus Maksimu Abramovu un Arturu Salmanovu. Pirmajā setā pilnībā dominēja ASV pludmales volejbolisti, sagraujot latviešus ar 21:10. Otrajā setā Samoilovs un Aišpurs izrādīja lielāku pretestību, bet nespēja uzvarēt kaut setu, noslēdzot turnīru jau pēc vienas spēles - 0-2 (10:21, 18:21).