Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Mols pēc negatīvā otrā testa: "Ļoti dīvaini tas viss"

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Mols pēc negatīvā otrā testa: "Ļoti dīvaini tas viss"
Anderss Mols un Kristians Serums. Foto: Major Series

Trešdien kļuva zināms, ka pasaules pludmales volejbola ranga līderim un Kristiana Sēruma pāriniekam Andersasm Molam veiktais Covid-19 tests uzrādīja pozitīvu rezultātu. Šodien Mols saņēmis ziņu, ka otrs tests ir negatīvs, un izteicies, ka ir dīvaini, ka pirmais esot bijis pozitīvs, ziņo Norvēģijas medijs “Verdens gang”.

Anderss Mols kopā ar Kristianu Sērumu aprīlī uzvarēja pirmajos divos četru zvaigžņu turnīros Kankunā, bet noguruma dēļ trešo pēc kārtas turnīru Meksikas pilsētā izlaida, tādējādi pie uzvaras tika iepriekšējos divos finālos norvēģiem zaudējušie Kataras pārstāvji. Šo trešdien treniņnometnē Tenerifē Andersa veiktais Covid-19 tests uzrādīja pozitīvu rezultātu. Norvēģu volejbolists izteicās, ka nekavējoties taisīs atkārtotu testu, ļoti cerot, ka tas būs negatīvs, jo jūtoties labi un nekādu simptomu neesot.

“Es neko nesaprotu. Tie testi sanāk gluži kā loterijā. Man nav nojausmas, kāpēc tests varēja būt pozitīvs. Inficēšanās iespējas ir bijuši ļoti minimālās,” sākotnēji pēc pozitīva rezultāta saņemšanas izteicās Mols, kurš dzīvo vienā istabiņā ar pārinieku Sērumu un trenējas kopā ar otriem labākajiem norvēģiem – savu vecāko brāli Hendrku Molu un Matiasu Berntsenu. Ja 23 gadus vecajam Adersasm bija pozitīvs testa rezultāts, tad pārējiem trim tas bijis negatīvs, taču tik un tā viņiem ir jādzīvo izolācijā saskaņā ar noteikto kārtību Spānijā. “Rītdien (t.i., ceturtdien) brauksim uz slimnīcu taisīt atkārotu testu. Mēs ceram, ka tas ir kļūdaini pozitīvs tests,” cerību trešdien nezaudēja trīskārtējais Eiropas čempions.

“Tās ir labas ziņas. Mēs tagad mēģinām noskaidrot, kā mēs varam rīkoties tālāk saskaņā ar noteikto regulējumu šādām situācijām un lai mēs zinātu, vai ir iespējams iziet no karantīnas, ja jaunais tests ir negatīvs,” pēc saņemtajiem negatīvā testa rezultātiem izsakās Mols. “Visu šolaiku esmu juties pilnīgi vesels, un man nav bijuši nekādi simptomi. Domāju, ka ir ļoti savādi, ka pirmais tests bija pozitīvs. Tas tiešām ir ārkārtīgi dīvaini, ka sākumā testa rezultāts bija pozitīvs, bet centos negatīvi neietekmēties no tā,” skaidro Mols.

“Mēs ļoti vēlamie uzzināt, kādā veidā Andersa pirmais tests varēja būt pozitīvs. Mēs jebkurā gadījumā esam ļoti noraizējušies, ka šī kļūdaini pozitīvā testa dēļ ciestu mūsu valsts otrais pāris un ka tā dēļ viņi Andersa brālis ar savu pārinieku netiktu uz Olimpiskajām spēlēm,” atzīst Andersa Mola tēvs un treneris Kore.

Diemžēl arvien vairāk paliek gadījumi ar kļūdainiem pozitīviem testa rezultātiem. Šāda kļūdaina testa rezultātā gandrīz secen gāja pagājušā gada Eiropas čempionāts Tīnai Graudiņai ar pārinieci Anastasiju Kravčenoku. Pirms mēneša Mārtiņam Pļaviņam arī bija pozitīvs tests, bet nekādu simptomu nebija, taču tik un tā viņam ar Edgaru Toču šī testa dēļ bija liegts doties uz pasaules tūres posmiem Kankunā.

  +1 [+] [-]

, 2021-05-07 18:31, pirms mēneša
Uz kādu laiku ir parādījies jauns aizkulišu ierocis kādu sportistu noņemšanai no trases - pozitīvs covid tests. Ja vēl pieņem mērus, ka vienalga jāsēž karantīnā, tad vispār stulbums.

  -1 [+] [-]

, 2021-05-07 18:42, pirms mēneša
Jātaisa trešais tests. Nepareizi, viens pozitīvs otrs negatīvs, lai trešais izšķir, kā ir patiesībā.

     [+] [-]

, 2021-05-07 22:05, pirms mēneša
janx13 rakstīja: Jātaisa trešais tests. Nepareizi, viens pozitīvs otrs negatīvs, lai trešais izšķir, kā ir patiesībā.
A moshka kapeiku uzmetam? Pilniigs vaaks ar shito visu...