Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Latvijas vīru izlase Kontinentālā kausa ievadā viegli pieveic ungārus

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Latvijas vīru izlase Kontinentālā kausa ievadā viegli pieveic ungārus
Ardis Bedrītis. Foto: CEV

Latvijas pludmales volejbola vīriešu izlase Turcijas pilsētā Izmirā pārliecinoši sākusi Kontinentālā kausa izcīņas otro kārtu. Latvieši abās spēlēs pieveica Ungārijas pludmales volejbolistus, tiekot pie iespējas laicīgi nodrošināt vietu turnīra pusfinālā.

Līdzīgi kā sieviešu turnīrā, arī vīri starp atoņām komandām sadalīs piecas ceļazīmes uz Kontinentālā kausa finālu Hāgā. Latvijas izlase ar Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu un Artūru Rinkeviču/Ardi Danielu Bedrīti ierindā ceļu pretī mērķim sāka ar dueli pret Ungārijas pludmales volejbolistiem. Pirmie kortā devās Samoilovs un Šmēdiņš, kuriem priekšā bija salīdzinoši viegla cīņa pret Īzāku Soosu un Botondu Olāhu.

Latvijas pludmales volejbolisti principā varēja justies kā treniņā salīdzinot ar cīņām Kankunas smiltīs pēdējo nedēļu laikā. Pirmajā setā Samoilovs un Šmēdiņš pieveica ungārus ar graujošu rezultātu 21:9, bet otrajā setā tikpat pārliecinoši nokārtoja pirmo uzvaru ar 2-0 (21:9, 21:14).

Otrajā spēlē Rinkevičs un Bedrītis mērojās spēkiem ar Arturu Hajosu un Bensi Atilu Strēli. Šajā mačā jau bija gaidāma līdzvērtīgāka spēkošanās, bet latvieši tomēr nosvēra svaru kausus par labu sev. Pirmajā setā izdevās uzvarēt ar 21:17, bet otrajā tāds pats iznākums, kas ļāva pieveikt ungārus divās spēlēs - 2-0 (21:17, 21:17).

Tādējādi Latvijas pludmales volejbolistiem šodien vēl priekšā cīņa par uzvaru grupā, vietu pusfinālā un garantētu vietu Kontinentālā kausa finālā. Tajā pretī stāsies Itālijas vai Slovēnijas pludmales volejbolisti, kuru duelī pēc divām spēlēm rezultāts neizšķirts 1-1. Grupu turnīra noslēdzošās spēles paredzētas plkst. 13:50 un 14:40.