Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 3

Sinhronās peldēšanas trenere pasaules čempionātā izglābj noģībušu audzēkni

Agris Suveizda

Sinhronās peldēšanas trenere pasaules čempionātā izglābj noģībušu audzēkni
Trenere Andrea Fuentesa steidz glābt Anitu Alvaresu. Foto: Oli Skārfs

Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā risinās pasaules čempionāts ūdens sporta veidos. Sinhronās peldēšanas individuālo sacensību brīvajā finālā uzvarēja japāniete Jukiko Inui, bet septīto vietu ieņēma amerikāniete Anita Alvaresa, kura savas programmas laikā paģība.

Alvaresa ģībonī pazuda zem ūdens, un, glābējiem nereaģējot, glābt audzēkni metās izlases trenere Andrea Fuentesa, kurai tas arī sekmīgi izdevās. "Ar Anitu viss ir kārtībā – ārsti veica visas svarīgākās pārbaudes, viss ir kārtībā. Sirdsdarbība, skābekļa daudzums, cukura līmenis, asinsspiediens utt. – viss ir labi," sacīja Fuentesa, kurai līdzīga epizode ar Alvaresu bija jau pagājušajā gadā olimpiskajā kvalifikācijā Barselonā. "Viņa neelpoja, un es metos ūdenī, cik ātri vien spēju – it kā tas būtu olimpiskais fināls."

"Mūsu sporta veids neatšķiras no pārējiem – arī mēs dzenam ķermeni pāri visām robežām un reizēm tās arī atrodam. Brīžiem aizmirstam, ka augstas izturības sporta veidos, kā maratons, riteņbraukšana, tā reizēm notiek – visi esam redzējuši epizodes, kad kāds sportists nesasniedz finiša līniju un citi viņam palīdz to paveikt. Atšķirība ir tikai tā, ka pie mums tas notiek baseinā," teica 39 gadus vecā spāniete, kura sportistes karjerā izcīnīja trīs olimpiskos sudrabus un vienu bronzu, vienu pasaules un piecus Eiropas čempiones titulus.

"Anita jūtas labi, un arī ārsti saka, ka viņai viss ir kārtībā. Rīt viņa atpūtīsies visu dienu, un tad mēs ar ārstu izlemsim, vai viņa varēs peldēt komandu brīvajās sacensībās.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/swimming/...

     [+] [-]

, 2022-06-24 13:51, pirms 5 dienām
Kam glābēji tad domāti?

     [+] [-]

, 2022-06-25 13:14, pirms 4 dienām
bļāviens-nu rakstīja: Kam glābēji tad domāti?
Tā ir rietumu sieviete. Negribēja pieskarties, lai MeToo nedabūtu.