Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 3

Ķekavā peldētāji sacentušies Latvijas kausa 8.posmā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Ķekavā peldētāji sacentušies Latvijas kausa 8.posmā
Foto: Latvijas Peldēšanas federācija.

Ķekavas sporta kompleksa peldbaseinā norisinājās Latvijas kausa izcīņas 8.posms, kurā, piedaloties vairāk kā 250 dalībniekiem no visas Latvijas, labākos rezultātus junioru konkurencē izcīnīja PK Ogre audzēknis Jānis Dzirkalis, bet jauniešu vidū kārtējo reizi nepārspēts palika SK Delfīns kluba pārstāvis Daņila Kuzmins.

Dzirkalis Ķekavā izcīnīja pārliecinošas uzvaras 50m un 100m br./st. peldējumā, nopelnot attiecīgi 640 un 628 FINA punktus. Ogrēnietis šoreiz bija vienīgais no sportistiem, kas kādā no distancēm ieguva vairāk par 600 FINA punktiem. Ar vairāk kā 100 punktu lielu deficītu otro vietu junioru konkurencē šoreiz ieguva Liene Vientiesa no RBJSS Rīdzene. Divu distanču summā pavisam nedaudz Vientiesai piekāpās jūrmalniece Jeļizaveta Savčenko. Abas sportistes šķīra vien nieka 9 punkti.

Jauniešu konkurencē trešo uzvaru astoņos aizvadītajos posmos izcīnīja Daņila Kuzmins, kurš, startējot 50m un 100m br./st., nopelnīja 840 FINA punktus. Zīmīgi, ka šoreiz sportistam uzvarai pietika arī ar otro vietu vienā no ieskaites disciplīnām. Kuzmina pāridarītājs 100m brīvajā stilā bija Kristians Učkuronis, kuram labākais rezultāts vienā distancē (424 FINA punkti), bet divu distanču summā otrā vieta (826 FINA punkti). Trešā vieta vēl vienai mājiniecei – Karlai Grīnbergai, kas brīvā stila sprintā ieguva 740 FINA punktus.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Peldēšanas federācija