Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 3

Pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs četri peldētāji

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs četri peldētāji
Daniils Bobrovs. Foto: Latvijas peldēšanas federācija.

Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) Treneru komiteja ir apstiprinājusi Latvijas izlases sastāvu ar četriem atlētiem dalībai FINA pasaules čempionātā 25m peldbaseinā, kas laika posmā no 16. līdz 21. decembrim norisināsies Abu Dabī (AAE).

# Atbilstoši iepriekš izstrādātiem un apstiprinātiem kritērijiem Latvijas delegācijā uz Abu Dabī dosies Ieva Maļuka, Gabriela Ņikitina, Daniils Bobrovs un Ronens Kermans.

# Gan Maļuka, gan Ņikitina pasaules čempionātam kvalificējās, izpildot LPF noteiktos kvalifikācijas normatīvus, turklāt 100m kompleksā Ieva ir izpildījusi arī FINA noteikto A normatīvu.

# Savukārt Bobrovs un Kermans dalībai pasaules čempionātā kvalificējušies pēc FINA punktiem, kas kvalifikācijas periodā sasniegti 25m peldbaseinā. Daniils uzrādījis augstvērtīgāko rezultātu 200m brasā, sasniedzot 790 FINA punktus (2.09.98), tikmēr Ronens 770 FINA punktus nopelnījis 200m kompleksā (1:59.56).

# Treneru sastāvā uz pasaules čempionātu ir iekļauta Jūlija Kuzmina un Sergejs Kurmeļevs. Tāpat Latvijas delegāciju šajā čempionātā pavadīs fizioterapeits.

# Latvijas komanda uz Abu Dabī dosies 13.decembrī.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Peldēšanas federācija