Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2274, Did:0, useCase: 3

Snikus: "Parīzē būšu vēl gatavāks cīnīties par zeltu"

Snikus: "Parīzē būšu vēl gatavāks cīnīties par zeltu"
Rihards Snikus. Foto: Latvijas Paralimpiskā komiteja

Pēc divām izcīnītām sudraba medaļām Tokijas paralimpiskajās spēlēs latviešu jātnieks Rihards Snikus sarunā ar portālu Sportacentrs.com pauž gandarījumu par paveikto, taču vienlaikus uzsver, ka pēc trim gadiem Parīzē viņš būs vēl gatavāks pacīnīties par zeltu.

Vispirms Tokijā Snikus ar zirgu ”King of the dance” ieguva sudrabu iejādes individuālajās sacensībās, kas viņam nodrošināja iespēju sacensties arī brīvā stila disciplīnā. Tur viņš pirmdien izcīnīja vēl vienu sudraba medaļu.

“Emocijas ir fantastiskas, bet pie viena ir arī liels nogurums, jo sagatavošanās ciklā tika ieguldīts ļoti liels darbs, kas beidzot ir ar ļoti lieliem panākumiem. Esmu labākajā formā un to arī pierādīju šeit, ka ieguldītais darbs atmaksājās,” gandarījumu neslēpj Snikus.

Parasportistam šīs bija trešās spēles karjerā – iepriekš Londonā un Riodežaneiro viņš allaž bija labāko sešiniekā, bet līdz medaļai vēl nebija izdevies aizsniegties.

“Protams, vienmēr var būt labāk, bet pašlaik mēs visi esam ļoti, ļoti gandarīti par iegūtajām divām sudraba medaļām, kas manā karjerā ir augstākais sasniegums. Parīzē pēc trim gadiem parādīšu, kur vēži ziemo un būšu ar Kingu vēl gatavāks cīnīties par zeltu,” uzsver jātnieks. “Ja Tokijas spēles notiktu pērn, tad es stabili nebūtu tik gatavs, kāds biju šogad. Papildus vēl viens gads man bija ļoti noderīgs un deva papildus motivāciju.”

Snikus lēš, ka sadarbība ar zirgu ”King of the dance” viņam ir astoņus gadus. ”Sākām strādāt kopā apmēram divus trīs gadus pirms Riodežaneiro spēlēm. Droši varu teikt, ka Kings ir tāds pats, kā es - spītīgs, saprot to, ko no viņa prasa, ļoti draudzīgs un mīlīgs zirgs. Kā arī pats labākais zirgs, ar kuru man ir bijusi tik ilga sadarbība.”

Tokijā startēs vēl divi Latvijas parasportisti – Ieva Melle loka šaušanā un Edgars Bergs lodes grūšanā. Abiem sacensības paredzētas 2. septembrī.

  +2 [+] [-]

, 2021-08-31 11:36, pirms gada
Lai izdodas!

  -2 [+] [-]

, 2021-08-31 19:30, pirms gada
Super!
Vajag jau laicīgi prēmiju iekłaut gada budžetā

     [+] [-]

, 2021-09-01 12:20, pirms gada
Tumanovs rakstīja: Super!
Vajag jau laicīgi prēmiju iekłaut gada budžetā
ha, ha, ha, precizi teikts, jo nu, tagad tadi laiki, ka par parlimpisiem un vinu premijaam, tapat, ka par gejiem un lezbietem neko sliktu nevar saciit