Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1281, Did:0, useCase: 3

Valsts svētkos maratona treniņi Jelgavā un Rēzeknē

Jānis Pārums

Valsts svētkos maratona treniņi Jelgavā un Rēzeknē
Foto: Nordea Riga Marathon

Otrdien, 4.maijā, Nordea Rīgas maratona treniņi notiks divās Latvijas pilsētās vienlaicīgi. Šoreiz uz skriešanu aicināti Jelgavas un Rēzeknes aktīvie iedzīvotāji, lai neformālā atmosfērā baudītu pavasara skrējienu un kopīgi gatavotos Nordea Rīgas maratonam, informē organizatori.

Šajā dienā, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienu, abās pilsētās pēc iesildīšanās treniņa notiks arī skolu jauniešu stafetes skrējiens. Iepriekšēja reģistrēšanās skrējienam nav nepieciešama. Ikviens būs laipni gaidīts, bet jo īpaši organizatori priecāsies redzēt jau reģistrētos Nordea Rīgas maratona dalībniekus.

Treniņu sportisko daļu, iesildīšanos pirms un pēc skrējieniem, kā arī profesionālos padomus nodrošinās "Sporta Laboratorija" un veikalu tīkls "Sport 2000". Vēl nereģistrētajam dalībniekam, būs lieliska iespēja uz vietas pieteikties Nordea Rīgas maratonam par samazinātu dalības maksu.
Jelgava

Jelgavā skrējiens sāksies plkst. 10:30 Hercoga Jēkaba laukumā. Pulcēšanās pasākumam no 10:00. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks piedāvāta trase pilsētas centrā, kas ļaus ikvienam izvēlēties un kombinēt saviem spēkiem un treniņa plāniem atbilstošu skrējiena garumu. Jelgava ir otrā aktīvākā Latvijas pilsētā reģistrēto skrējēju skaita ziņā - 91 skrējējs. Vēl vairāk reģistrējušies tikai rīdzinieki (1500 skrējēju). Tuvākā sekotāja ir Valmiera ar 45 reģistrētiem dalībniekiem.

Rēzeknē starts plkst. 12:00 Sporta pārvaldes stadionā 18.Novembra ielā 39. Pasākuma laikā ikviens dalībnieks varēs izvēlēties un kombinēt saviem spēkiem un treniņa plāniem atbilstošu skrējiena garumu. Nordea Rīgas maratona treniņš sekos Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai veltītajam Ielu stafešu skrējienam. Ielu stafešu skrējiena sākums pl.11:00.

Izmantotie resursi:
nordearigasmaratons.lv