Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:164, Did:0, useCase: 3

Sākas dalībnieku reģistrācija 2014.gada Nordea Rīgas maratonam

Šodien, 18.septembrī, oficiāli tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija 2014.gada Nordea Rīgas maratonam. Jau tradicionāli Nordea Rīgas maratons reģistrāciju uzsāk astoņus mēnešus pirms pasākuma, lai dotu iespēju un laiku dalībniekiem izvēlēties un sagatavoties atbilstošākajai distancei.

18.maijā Nordea Rīgas maratons notiks jau 24.reizi. Sagaidāms, ka pasākums jau trešo reizi notiks ar Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas „Bronzas” kvalifikācijas zīmi. Nordea Rīgas maratons joprojām ir vienīgais Ziemeļeiropā un viens no 50 maratoniem pasaulē, kas saņēmis šo prestižo kvalitātes vērtējumu, nosakot augstas prasības dalībnieku komforta un trases infrastruktūras nodrošināšanā, kā arī garantējot augsta līmeņa sportiskos rezultātus un pasaules līmeņa elites skrējēju dalību.

2013.gada 19.maijā Nordea Rīgas maratons pulcēja 22 020 dalībniekus no 65 pasaules valstīm. Sagaidāms, ka 2014.gadā pasākuma starptautiskā atpazīstamība pieaugs vēl ievērojamāk, pateicoties pasākuma ietveršanai Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmā.

Trase un distances
2014.gadā dalībnieku izvēlei būs pieejamas četras distances – maratona distance (42km 195m), pusmaratona distance (21 km 097,5 m), 10 km distance un 5 km distance. Savukārt visi komandu dalībnieki varēs savus rezultātus salīdzināt popularitāti jau ieguvušajā Lattelecom Komandu kausa izcīņā. Pašlaik sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu un atbildīgajiem dienestiem aktīvi strādājam, lai atrastu risinājumu, kas trasi padarītu vēl centrālāku, skaistāku un atbilstošāku Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas pasākuma statusam, saglabājot esošo starta un finiša vietu 11.novembra krastmalā.

Reģistrācija pasākumam
Dalībai Nordea Rīgas maratonā ir iespējams pieteikties līdz 2014.gada 17.maijam, piesakoties oficiālajā mājas lapā Nordea Rīgas maratons un Nordea bankas klientu apkalpošanas centros visā Latvijā. Kā jau ierasts pasākuma ģenerālsponsors Nordea banka visiem saviem klientiem līdz 2014.gada 30.aprīlim piedāvā iespēju pieteikties ar 10% atlaidi no dalības maksas.
Kā jau ierasts, pieteikties visizdevīgāk ir līdz šī gada 31.decembrim, kad dalības maksa ir viszemākā. Kā tradīcija palikusi arī organizatoru nodrošinātā bezmaksas reģistrācija visiem 2013.gada pasākuma vecuma grupu 1.-3.vietas ieguvējiem, dalībniekiem, kas dzimuši pirms 1949.gada 18.maija, kā arī visiem tiem uzticamajiem maratonistiem, kas piedalījušies visos 23 iepriekšējos Rīgas maratonos.