Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Grjazins kļūst par Ungārijas ERČ līderi, Top 8 braucēji iebrauc vienas sekundes robežā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Grjazins kļūst par Ungārijas ERČ līderi, Top 8 braucēji iebrauc vienas sekundes robežā
Nikolajs Grjazins. Foto: FIA ERC

Pēc Eiropas rallija čempionāta (ERČ) priekšpēdējā posma, Ungārijas rallija, pirmās dienas līderis ir Nikolajs Grjazins (''Volkswagen Polo GTI R5''), kuram 0,1 sekundi zaudē polis Miko Marčiks (''Škoda Fabia Rally2 evo'') un spānis Efrens Larena (''Škoda Fabia Rally2 evo'').

Ungārijā startējis sezonas priekšpēdējais posms. Brīvajos treniņos ar ātrākajiem laikiem apmainījās Miko Marčiks un Nikolajs Grjazins. Tikai vienu braucienu veica šī brīža ERČ līderis Andreas Mikelsens, kurš pirmajā braucienā uzrādīja piekto rezultātu. Diemžēl no ceļa otrajā braucienā noskrēja igaunis Kens Torns.

Pēc tam sekoja kvalifikācijas brauciens. Tajā ātrākais bija Grjazins, aiz sevis atstājot Madsu Ostbergu un Marčiku. Septītā vieta Mikelsenam. Ārpus Top 10 finišēja spānis Nils Solans, kurš šajā rallijā startē ar MRF Tyres komandas sagatavoto jauno ''Hyundai i20 N Rally2''.

Vēlāk tika dots starts pirmajam pilsētas ātrumposmam, kura garums bija 2,4 kilometri. Arī tajā ātrākais bija Grjazins, taču konkurenti bija tur pat līdzās. Otro un trešo vietu ieņēma Marčiks un Larena, kuri krievu braucējam zaudēja tikai 0,1 sekundi. Jāatzīmē, ka Top 8 braucēji iebrauca vienas sekundes robežās.

Ungārijas ERČ posmā uz starta izies vairāk nekā 50 ekipāžas, kurām divās dienās būs jāveic 14 ātrumposmi (182 km).

Atgādināsim, ka ļoti tuvu savam pirmajam ERČ titulam ir Andreas Mikelsens. 71 punktu viņam zaudē polis Mikolajs Marčiks, bet 74 punktus atpaliek spānis Efrens Larena. Ceturtajā vietā šobrīd atrodas krievu braucējs Aleksejs Lukjaņuks, kurš šajā posmā nestartē.

Sestdien sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi (101 km).

Visi rezultāti ŠEIT.