Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

2022.gada ''Rally Alūksne'' tiek atcelts

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

2022.gada ''Rally Alūksne'' tiek atcelts
Foto: rallifotod.eu

Diemžēl, kā vēsta ''Rally Alūksne'' organizatori, tad rallijs, kuram bija jāatklāj jaunā 2022.gada Latvijas rallija čempionāta sezona, nenotiks.

''Valstī joprojām ir izsludināta ārkārtas situācija, nav atļauta pulcēšanās un nezinām, kas notiks turpmāk. Sacensības bez skatītājiem mēs nevēlamies. Alūksnieši vēlas, lai rallijs ir svētki, lai tie ir cilvēku pūļi, karogi, ugunskuri un desiņas. Šobrīd tas viss nav iespējams. Sportistiem ir iespējams skaņot treniņus, kad laikapstākļi būs tam piemēroti.''

''Paldies visiem par sapratni, atbalstu, īpaši Alūksnes novada pašvaldībai un vietējiem uzņēmējiem – saudzējiet veselību,'' informē rallija organizatoru komanda Gatis Cimdiņš, Juris Osis un Renārs Salaks.

Kā atklāja Jānis Krastiņš, tad šobrīd tiek gatavots precizētais rallija nolikums. LRČ jauno sezonu šobrīd plānots sākt 12.februārī.

Informāciju sagatavoja:
Rally Alūksne