Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Neste ātrumposma tramplīns pārbaudīs ''Rally Talsi'' dalībnieku meistarību

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Neste ātrumposma tramplīns pārbaudīs ''Rally Talsi'' dalībnieku meistarību
Foto: Reinisfoto.net

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. maijā, notiekošais Rally Talsi, kas būs gan Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta posms, gan arī FIA Baltijas rallija trofejas izcīņas pieturvieta, jau vairāk nekā pusgadsimtu pilsētā pulcē autosporta cienītājus. Arī šogad par vienu no tehniski sarežģītākajiem un tādēļ vēl jo skatāmākajiem trases posmiem kļūs Neste ātrumposms, kuru ekipāžas veiks divreiz.

Neste ātrumposms šogad būs 8km 220m garš, un tajā pirmās sporta mašīnas startēs sestdien plkst. 16:08. Šis posms tiks organizēts pēc rāvējslēdzēja principa, tas ir, katra ekipāža ātrumposmā startēs divas reizes. Turklāt tieši šis posms būs rallija pēdējais grunts ātrumposms, pēc kura ekipāžas atgriezīsies Talsos, lai startētu pilsētas ātrumposmā.

''Tāpat kā pērn, šajā ātrumposmā atradīsies viens no lielākajiem sacensību tramplīniem, kuru šogad esam padarījuši vēl nedaudz lielāku. Paredzu, ka sportisti šeit demonstrēs savas lekšanas prasmes, gan ietaupot vērtīgas sekundes, gan priecējot klātesošos skatītājus. Tā kā tramplīns allaž ir ļoti apmeklēts, šogad novietosim pie tā tribīnes skatītājiem. Rallija viesiem vēlos uzsvērt šī posma izdevīgo atrašanās vietu netālu no pilsētas. Skatītājiem tas ļauj būt klāt aizraujošākajos brīžos tramplīnā, un pēc tam doties uz pilsētas ātrumposmu, kurā intriga sāksies īsi pirms plkst. sešiem,” stāsta rallija rīkotājs, RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Līdaka