Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Portugāles WRC treniņos ātrākais Sordo

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Portugāles WRC treniņos ātrākais Sordo
Dani Sordo. Foto: Honza Fronek

Spāņu rallija braucējam Dani Sordo pirmais pasaules rallija čempionāta (WRC) posms pēdējo piecu mēnešu laikā ir sācies veiksmīgi, jo Hyundai komandas trešais braucējs, izmantojot lielisko starta pozīciju, Portugāles rallija treniņos uzrādīja ātrāko laiku.

Savā otrajā braucienā Sordo par 0,5 sekundēm pārspēja igauni Otu Tanaku, bet 0,9 sekundes atpalika WRC kopvērtējuma līderis Tjerī Noivils, kurš diemžēl pirmajā braucienā nespēja izvairīties no suņa notriekšanas, kurš bija izskrējis uz trases. Ceturtais ātrākais bija Sebastjans Ožjē, kurš līdz šim šajā rallijā ir uzvarējis piecas reizes.

Ja aplūko pirmā brauciena rezultātus, kādā starta secībā sportisti trasē dosies piektdien, tad ātrākie bija Rovanpera, kurš sūdzējās par problēmām ar hibrīdu, Sordo, Takamoto Katsuta un Tanaks. Čempionāta kopvērtējuma līderi Noivils un Evans attiecīgi uzrādīja piekto un sesto ātrāko laiku.

WRC2 klasē ātrākais bija Gas Grīnsmits, kurš veica tikai vienu braucienu. Viņš par 0,3 sekundēm apsteidza Luī-Pjēru Lubē, bet 0,8 sekundes lēnāks bija Olivers Solbergs. Bijušais WRC pilots Kris Mīke, veicot tikai vienu braucienu, uzrādīja septīto ātrāko laiku. WRC2 kopvērtējuma līderis Joans Rosels, kurš ir asfalta braucējs, uzrādīja 12.ātrāko laiku.

Rallija starts tiks dots ceturtdien 21:05 pēc Latvijas laika. Pavisam kopā četrās dienās sportisti veiks 22 ātrumposmus!

Treniņu rezultāti: