Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

''Rally Sarma'' notiks bez skatītājiem

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

''Rally Sarma'' notiks bez skatītājiem
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Kļuvis zināms, ka Latvijas rallija čempionāta (LRČ) pirmais posms, ''Rally Sarma'' tiks aizvadīts bez līdzjutēju klātbūtnes.

12.februārī ar ''Rally Sarma'' startēs jaunā Latvijas rallija čempionāta (LRČ) sezona. Pēc divu gadu pārtraukuma LRČ atgriezīsies ''Rally Sarma'', kas pēdējos divus gadus siltās ziemas un Covid-19 pandēmijas dēļ nenotika.

Kā ziņo rallija organizatori, tad ''Rally Sarma'' diemžēl šogad notiks bez skatītājiem. Plašāka informācija sekos nākamās nedēļas vidū.

Jāatzīmē, ka šī rallija ietvaros tiks aizvadīts arī otrais Igaunijas rallija čempionāta posms.

Jāatgādina, ka pagājušā gada decembra vidū kļuva zināms, ka ''Rally Alūksne'', kam bija jāatklāj jaunā 2022.gada Latvijas rallija čempionāta sezona, nenotiks.

  +1 [+] [-]

, 2022-01-09 21:27, pirms 4 mēnešiem
Anglijā un Usā var skatītāji pulcēties pilnās arēnās, pie mums nevar pat mežā stāvēt 🤣

     [+] [-]

, 2022-01-10 00:07, pirms 4 mēnešiem
Dzimmiy rakstīja: Anglijā un Usā var skatītāji pulcēties pilnās arēnās, pie mums nevar pat mežā stāvēt 🤣
jaa, tas ir PIZGEC : D

     [+] [-]

, 2022-01-10 06:11, pirms 4 mēnešiem
Ja organizatori nenodrošina pasākumam apsardzi, tad atrašanās brīvā dabā cilvēkam nav noziegums. Katrs pats atbild par sevi - viņš pulcējas vai nē.