Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Arābu sportists Dakaras rallija 3.ātrumposmā pārsit piecas riepas

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Arābu sportists Dakaras rallija 3.ātrumposmā pārsit piecas riepas
Jazīds Al-Radži

Neveiksmīgs Dakaras rallija trešais ātrumposms bija Saūda Arābijas sportistam Jazīdam Al-Radži, kurš 3.posmā pamanījās pārsist piecas riepas.

Pēc diviem ātrumposmiem Al-Radži ieņēma augsto sesto vietu. Trešajā posmā pēc trešās laika ņemšanas vietas Al-Radži cīnījās par pirmo pozīciju, taču turpinājumā bijušais WRC pilots pamanījās pārsist piecas riepas, finišā izcīnot vien 44.vietu, līderim Naseram Al-Atijam zaudējot gandrīz pusotru stundu. Tas kopvertējumā Al-Radži atsvieda uz 26.vietu.

Jāpiebilst, ka ekipāžai līdzi ir trīs rezerves riepas, un zināms, ka vienu rezerves riteni arābu sportistam ātrumposmā aizdeva lietuvietis Benediktas Vanagas.

Tāpat riepas turpina pārsist Sebastjans Lēbs, kurš atkal pārsita trīs riepas. ''Domāju, ka uzrādījām labu rezultātu (Lēbs 3.posmā finišēja 6.vietā). Pēc pārsistas riepas posma sākumā mums turpinājumā bija samērā tīrs brauciens. Arī ar navigāciju viss bija kārtībā. Pēc tam pie 300 kilometru atzīmes mums sekoja vēl divas pārsistas riepas, kas maksāja vairākas minūtes. Pēc tam turpinājumā braucu piesardzīgāk, lai varētu sasniegt finišu. Protams, esmu vīlies, bet kopumā ātrumposms bija labs,'' tā Sebastjans Lēbs.

Šobrīd norisinās Dakaras rallija 4.ātrumposms.

Izmantotie resursi:
Official website of the Dakar Rally