Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jau sestdien: pirmo reizi Latvijas čempionāts mototriālā Sauriešu karjerā

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Jau sestdien: pirmo reizi Latvijas čempionāts mototriālā Sauriešu karjerā
Kristers Einass. Foto: Grobiņas MK

Sestdien tiks aizvadīts astotais Latvijas čempionāta posms mototriālā. Pirmo reizi vēsturē šāda līmeņa sacīkstes norisināsies Sauriešu karjerā.

Pilotiem jācer uz labvēlīgiem laikapstākļiem, jo citādi var neklāties viegli. Lietus laikā mālainais dolomīta segums Sauriešos kļūst īpaši izaicinošs. Dažiem sportistiem tas var nākt par labu, bet citiem par sliktu.

Plkst. 10:00 startēs paši mazākie braucēji ar elektromotocikliem. Tas varētu būt viens no dienas interesantākajiem notikumiem, taču nevar arī aizmirst arī to, ka godalgas un tik ļoti svarīgos kopvērtējuma punktus gribēs izcīnīt arī pārējie vīri.

Šo sacīkšu iznākums var būt izšķirošs 2022. gada sezonas kopvērtējumā. Sīva cīņa paredzēta par augstāku vietu visās grupās. Sacensību dienā paredzētas desmit dažādas trases. Mazākie piloti brauks pirmajās sešās, bet lielākie braucēji cīnīsies visās.

Brīvākajos brīžos skatītājiem būs iespēja aplūkot arī dažādus interesantus motociklus, kā arī kvadriciklus. Brīvo brīžu gan nebūs daudz, jo visas dienas garumā būs interesantas, intensīvas un aizraujošas cīņas trasēs.

Iepriekšējais etaps 3. un 4. septembrī ņēma vietu Jelgavā. Toreiz prestižajā Trial GP grupā uzvaras laurus plūca Kristers Einass, aiz sevis atstājot Kristapu Ķīli un Niku Alksni. Tāds pats ir izvietojums arī kopvērtējumā - Einass apsteidz Ķīli par 15 punktiem.

Nākamais posms pēc Sauriešu etapa būs pēdējais Latvijas triāla čempionāta ietvaros un tiks aizvadīts vien 22. oktobrī, kad sezona tiks noslēgta Siguldā. Ziemas mēnešos gan paredzētas Latvijas klubu sacensības triālā, tāpēc sezona beigsies vien daļēji.