Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Macuks otrais gan ''EMX Open'' noslēdzošajā posmā, gan kopvērtējumā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Macuks otrais gan ''EMX Open'' noslēdzošajā posmā, gan kopvērtējumā
Toms Macuks. Foto: Jānis Asaris

Šodien tika aizvadīts noslēdzošais posms ''EMX Open'' motokrosā un Gardas Trento ''Grand Prix'' latviešu braucējs Toms Macuks divu braucienu kopsummā ar izcīnītiem 42 punktiem izcīnīja otro vietu. Čempionāta kopvērtējumā latviešu sportists ar 216 punktiem ieguva otro vietu, par 14 punktiem atpaliekot no čempiona, igauņa Karela Kutsara.

Šodien sestajā ''EMX Open'' posmā Gardas Trento ''Grand Pix'' pirmajā braucienā uzvaru izcīnīja francūzis no ''Kawasaki'' komandas Žimi Klošē, kamēr latvietis Toms Macuks finišēja otrais, atpaliekot no līdera par 13 sekundēm. Trešo vietu ieņēma brits Džons Adamsons no ''KTM'' vienības.

Otro braucienu uzvarēja norvēģis Korneliuss Tendels, kurš tikai par divām sekundēm apsteidza pirmā brauciena uzvarētāju Žimi Klošē. Toms Macuks arī iesaistījās cīņā par uzvaru braucienā, atpaliekot tikai par četrām sekundēm un izcīnot otro vietu.

Posma kopvērtējumā triumfēja francūzis Žimi Klošē ar 47 punktiem, otro vietu ieņemot latvietim Tomam Macukam ar 42 punktiem, bet trešo vietu ar 34 punktiem ieguva čehs Martins Miheks.

Līdz ar to Toms Macuks noslēdza pirmo ''EMX Open'' sezonu kopvērtējuma otrajā vietā ar izcīnītiem 216 punktiem. Par čempionu kļuva igaunis Karels Kutsars ar izcīnītiem 230 punktiem, bet trešajā vietā ierindojās Kims Savaste no Somijas ar 192 punktiem.

Posma kopvērtējums

VEMXOpenValstsMotociklsPunkti
1.Žimi KlošēFrancijaKawasaki25+22
2.Toms MacuksLatvijaKTM22+20
3.Martins MičeksČehijaKTM18+16
4.Dāvids De BortoliItālijaHonda12+18
5.Dens TornhilsLielbritānijaHonda15+15
6.Štefans EkeroldsVācijaSuzuki13+14

Sezonas kopvērtējums

VEMXOpenValstsMotociklsPunkti
1.K. KutsarsIgaunijaKTM230
2.T.MacuksLatvijaKTM216
3.K. SavasteSomijaKTM192
4.Š. EkeroldsVācijaSuzuki161
5.K. TendelsNorvēģijaHonda134
6.Ž. KlošēFrancijaKawasaki130

Izmantotie resursi:
results.mxgp.com