Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jasikonis emocionāli paziņo, ka uz laiku nestartēs MXGP sacensībās

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Jasikonis emocionāli paziņo, ka uz laiku nestartēs MXGP sacensībās
Armins Jasikonis. Foto: LMSF

Lietuviešu motobraucējs Armins Jasikonis paziņojis, ka uz laiku nestartēs pasaules motokrosa čempionāta sacensībās.

Pilots 2020. gadā piedzīvoja smagu kritienu, kas rezultējas smagā smadzeņu traumā. Tās dēļ sportistam uz laiku pat bija jāatrodas mākslīgajā komā. Viņš no tās pamodās pāris dienas vēlāk un brīnumainā kārtā spēja kustēties bez sāpēm. Jasikonis pēcāk atgriezās trasē un noslēdza sezonu 22. pozīcijā. Viņa sniegums gan vairs nebija tik labs kā agrāk.

Jasikonis startēja arī šogad. Viņš atrodas 35. vietā ar izcīnītiem sešiem punktiem, taču nu pielicis punktu dalībai MXGP sacensībās.

''Tas bija ļoti grūts lēmums, kā arī smaga tablete, kuru norīt. Pagaidām, nestartēšu MXGP sacensībās. Man ir kauns par savu vājo sniegumu. Žēl arī savu komandu. Nedrīkstu gan būt vīlies - pirms pusotra gada biju vēl sliktākā stadijā un spēju atgūties. Tas gan prasīja daudz darba. Mēnešiem biju depresīvs. Dotajā brīdī paņemšu nedaudz laika sev, lai saprastu un tiktu galā ar savām problēmām. Pagaidām, visu labu,'' sociālajos tīklos vēstīja sportists.

Izmantotie resursi:
https://racerxonline.com/2022/06/03...