Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Baltinavā Latvijas Junioru čempionātā ziemas motokrosā visātrākie Laguta un Smarods

Juris Grīns
Juris Grīns

Baltinavā Latvijas Junioru čempionātā ziemas motokrosā visātrākie Laguta un Smarods
Foto: @Alina Alina

Nedēļas nogalē, 10. februārī, Baltinavā norisinājās Latvijas Junioru čempionāta otrais posms ziemas motokrosā. Tālais ceļš līdz sacensībām un aukstais rīts nenobiedēja jaunāko klašu sportistus. Trasē bija ieradušies spēcīgākie un ātrākie braucēji.

Solo junioru klašu MX65 un MX85 braucienā visātrākais bija MX85 klases uzvarētājs un dienas ātrākā apļa īpašnieks Gregs Laguta (“Camk Latgale”), bet MX65 klasē pirmo vietu izcīnīja Dāvis Smarods (“Motoklubs Ape”). Arī kvadraciklu klasēs bija sīvas cīņas, Q50 un Q100 klases braucienā visātrākais Q100 klases pirmās vietas ieguvējs Lars Landmann, bet Q50 klasē pirmo vietu ieguva Kristens Laktiņš (privāti).

MX65 klases uzvarētājs Dāvis Smarods (“Motoklubs Ape”) pastāstīja, ka viņam šajā sacensību posmā veicās labi. “Braucu savā ātrumā stabili un droši. Pirmajā braucienā starts nepadevās, pēc diviem apļiem sāku attīstīt savu ātrumu un finišēju otrajā vietā,” saka Dāvis Smarods. Savukārt, otrajā braucienā sportistam starts bija veiksmīgāks. “Lielāka pārliecība par sevi un savām braukšanas spējām. Finišēju pirmajā vietā. Trase man ļoti patika. Tā bija perfekti sagatavota ar sniegotiem tramplīniem un slideniem līkumiem. Ar nepacietību gaidu un ceru, ka trešais posms varētu notikt manā mājas trasē Apē,” tā Dāvis Smarods.

Sacensību organizators Valters Logins (“Camk Latgale”) atzina, ka bērnu klasēs bija labs dalībnieku skaits. “Bērniem jau plkst. 8.00 bija jābūt trasē, visi laicīgi atbrauca, starts plkst. 9.00. Visi jaunieši malači. Domāju, ka tik daudzi neatbrauks, jo tāls ceļš un tajā rītā termometra stabiņš bija noslīdējis līdz -18°C atzīmei. Bet nē, visi bija klāt, katrs savā klasē cīnījās, brauca ļoti labi. No MX85 Greg Laguta (“Camk Latgale”) bija ļoti ātrs. Viņam arī bija ātrākais apļa laiks. Viņš pat bija ātrāks par mani. Ļoti labi nostartēja. Prieks par visiem dalībniekiem,” tā Valters Logins.

Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā otrā posma "Top 3"

MX50 klasē:

1. Bruno Geitus (“Mārupes AMK Bieriņi”)
2. Noels Ballods-Nagradovs (“Mārupes AMK Bieriņi”)
3. Ēriks Ančupāns (“Camk Latgale”)

MX65 klasē:

1. Dāvis Smarods (“Motoklubs Ape”)
2. Rūdolfs Spila (“Rodeo MX”)
3. Ričards Jurčenko (“Motosports Racing Team”)

MX85 klasē:

1. Greg Laguta (“Camk Latgale”)
2. Kristians Baltus (“Rambas R”)
3. Dāvis Jasinskis (“Camk Latgale”)

Q 50 klasē:

1. Kristens Laktiņš (privāti)
2. Miks Gabrānovs (“Suzuki Latvia-VILDERS”)
3. Ričards Pētersons (“JTSC Eriņi”)

Q 100 klasē:

1. Lars Landmann (privāti)
2. Artūrs Upītis (“Suzuki Latvia-VILDERS”)
3. Emīls Zaķis (privāti)

Visi sacensību rezultāti: https://speedhive.mylaps.com/events...

Informāciju sagatavoja:
Luīze Vīksna
LaMSF preses sekretāre