Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1303, Did:0, useCase: 0
Latvijas pokera čempions Māris Keirišs
4

Par Latvijas pokera čempionu kļūst Māris Keirišs

Otrdienas rītā plkst. 2:00 noslēdzās Latvijas atklātā pokera čempionāta, Latvian Open 2011, finālturnīrs un par Latvijas nacionālo pokera čempionu tika kronēts Māris “dager” Keirišs. Balvās Māris saņēma 15 tūkstošus latu, čempiona zelta aproci no Latvijas Sporta pokera federācijas, 18 karātu zelta RayBan Aviator saulesbrilles un pilnībā apmaksātu dalību 2011. Gada World Series of Poker galvenajā turnīrā $13’000 vērtībā no turnīra sponsoriem Betsafe.com, Triobet.com un Unibet.com.
LO2011 finālisti: Aigars Dreiska, Māris Keirišs un Rolands Norietis
4

Šodien Latvijas sporta pokera čempionāta fināls

Šodien tiks noskaidrots 2011. gada Latvijas sporta pokera čempions, kurš jau vasarā pārstāves Latviju prestižās Pasaules pokera sērijas galvenajā turnīrā (WSOP Main Event) ar gandrīz $60 miljoni lielu balvu fondu.
Latvian Open turnīru uzvarētāju aproces
16

Latvian Open 2011 - iespēja vinnēt xbox 360 BetSafe freeroll turnīrā

Vai vēlies vinnēt xBOX360? Tad nāc uz Latvian Open 2011 Betsafe Lounge un iemet savu betsafe niku kā arī konta nummuru kastītē un piedalies freeroll, kur galvenajā balvā būs xbox 360.Spēlē tāpat kā Zavors un Miķelis Rēdlihs. Freeroll notiks Betsafe.com online pokera istabā pl. 21:30 10. aprīlī un sauksies Betsafe Lounge xbox 360 freeroll. Ielūgumi uz turnīru visiem dalībniekiem tiks nosūtīti pa e-pastu.
okera čempionāts - Latvian Open 2011
3

Latvian Open 2011 - Pirms turnīra atmosfēra

Latvian Open Main Event ir sācies, taču vēl nekas nav nokavēts un piedalīties cīņā par Latvijas čempiona titulu, vairāk nekā 100 000 balvu fondu un braucienu uz WSOP Lasvegasā, sākot ar 1.b dienu rīt no pl. 12:00 vari arī Tu! Šajā video piedāvājam nelielu ieskatu LO2011 pirmsturnīra atmosfērā.
Betsafe bukmeikeru favorīti cīņā par Latvian Open Main Even titulu
4

Bukmeikeri par LO2011 favorītiem uzskata profesionāļus

Latvian Open 2011 pokera čempionāts rit pilnā sparā. Divi titula īpašnieki jau noskaidroti un šodien pl. 12:00 tiks uzsākts sērijas galvenais turnīrs, kura uzvarētājs vasarā brauks uz Lasvegasu, lai piedalītos World Series Of Poker.
Lauris Dārziņš pie pokera galda
18

Dārziņš un M. Rēdlihs spēlēs Betsafe Poker komandā

Laura un Miķeļa fani un hokeja cienītāji var neuztraukties. Mūsu hokeja zvaigznes slidas vadzī kārt vēl negrasās, bet gan šodien uzsāks dalību Latvijas atklātajā pokera čempionātā.
Juris Bonders
2

LO2011 Heads Up čempions Juris “Students” Bonders

Vakar vēlu naktī noslēdzās pirmais Latvijas Heads Up pokera cempionāts, un par tā uzvarētāju kļuva viens no zināmākajiem un pieredzējušākajiem Latvijas pokera spēlētājiem Juris “Students” Bonders.
Latvian Open turnīru uzvarētāju aproces
4

Par Pot Limit Omaha čempionu tiek kronēts Oļegs Pavļučuks

Vakar nedaudz pēc divpadsmitiem dienā sākās Latvijas atklātā pokera čempionāta pirmais turnīrs, Pot Limit Omaha, ar dalības maksu 550 eiro. Turnīrā piedalījās 21 spēlētājs, un pēc aptuveni 9 stundām jau bija zināms uzvarētājs - pirmais šī gada Latvijas čempions!
Studentu pokera līga
2

Studentu Pokera Līgas noslēgusies. Uzvarētājs dodas uz LO2011

Daudziem varētu likties, ka pokers ir spēle ar kuru aizraujas veci vīri, bet tā tas ir tikai filmās. Patiesībā labākie pokera spēlētāji ir tieši jaunākās paaudzes pārstāvji. Nav noslēpums, ka pokers ir īpaši aktuāls studentu rindās, un tieši tāpēc Donkr.com sadarbībā ar Betsafe.com jau vairākus gadus Latvijā organizē Studentu Pokera Līgu jeb SPL.
Latvijas pokera čempionāts - Latvian Open 2011
12

Iespēja tikt uz LO arī aizpildot pokera testu

Latvijas čempionāts pokerā jau pavisam tuvu un daudzi meklē iespējas, kā tajā iekļūt. Par vienu no tām turpinājumā.
Patreizējais Latvijas čempions Edgars Veigurs
5

Šonedēļ sāksies Latvijas atklātais čempionāts pokerā

Latvijā pēdējo gadu laikā pokers ir kļuvis ļoti populārs un tieši tāpēc Latvijas pokera spēlētāju sabiedrība ar lielu satraukumu gaida no 1.-8. aprīlim „Royal Casino” telpās plānoto Latvijas atklātais čempionāts pokerā - Latvian Open 2011. Turnīru sērija sastāvēs no četriem turnīriem, kuros tiks kronēti gan pašmāju labākie spēlētāji, gan arī turnīru uzvarētāji. Tas nozīmē to, ka beidzot atkal tiks noskaidroti Latvijas čempioni pokerā.