Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 3

Latvijai otrā un trešā vieta Baltijas lakrosa līgā

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijai otrā un trešā vieta Baltijas lakrosa līgā
"Helsinki Chiefs" komanda priecājas par uzvaru Baltijas lakrosa līgā
Foto: llf.lv

Latvijas komandas "Mītava".LLU un "Riga Griffins" izcīnījušas attiecīgi otro un trešo vietu Baltijas lakrosa līgā, kas noslēdzās ar posmu Helsinkos.

Turnīrs noslēdzās pagājušajā nedēļas nogalē. Pirmajā dienā tika aizvadītas noslēdzošās grupu spēles, kas kopvērtējumu vairs neietekmēja, līdz ar to izšķirošās bija noslēdzošās dienas cīņas, kad risinājās izslēgšanas turnīrs.

Pirmajā pusfinālā satikās abas latviešu komandas "Riga Griffins" un "Mītava"/LLU. Jelgavas komanda veiksmīgāk nospēlēja spēles sākumu un spēja sev nodrošināt uzvaru ar rezultātu 7:5. Rezultatīvākais uzvarētāju spēlētājs bija Artūrs Krastiņš, kurš iemeta trīs vārtus. Savukārt vēl vienā pusfinālā "Helsinki Chiefs" vienība ar 15:3 sagrāva Krievijas komandu "Red Arrow".

Spēlē par bronzu "Riga Griffins", darbojoties aktīvi, ar 10:2 sagrāva "Red Arrow". Uzvarētājiem Krists Bahs un Pauls Švedrēvics izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

Fināls bija līdzīgāks, tomēr "Mītava"/LLU ar 4:8 piekāpās "Helsinki Chiefs" komandai. Komandas spēles sākumā apmainījās ar vairākiem gūtiem vārtiem. Tomēr Helsinku komanda veiksmīgāk nospēlēja trešo ceturtdaļu, kad iemeta četrus vārtus un beigās svinēja uzvaru. Jelgavas komandā divus vārtus guva Artūrs Krastiņš, pa vieniem Roberts Jēkabsons un Rūdolfs Ozoliņš.

Kopumā šī gada turnīrā piedalījās piecas komandas, pusfinālu nesasniedzot "Estonia Lacrosse" spēlētājiem no Igaunijas.

Izmantotie resursi:
Baltijas Lakrosa līgā latvieši finišē 2. un...