Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:252, Did:0, useCase: 0
3

Roberts Krastiņš: komandā ļoti labs noskaņojums, būs citas uzvaras!

Pēcspēles komentāri pēc Aldaris LBL spēles starp Liepāja/Triobet un "Turību" 2014. gada 16. martā.

Gribam uz Monster X Truck show.

Šādi mans dēls reaģē, kad izslēdzu youtube video par Monster truck. Balsojiet! Mēs ar dēlu gribam aiziet uz Monster X Truck show.
18

Carlsberg eksperti: J.Laizāns par Spāniju, pendelēm, lielo finālu

Vakar noslēdzās Eiropas čempionāta futbolā (Euro 2012) pusfināla spēles un zināmas tās divas komandas, kuras turpina cīņu par titulu. Šodien - turnīra brīvdienā - piedāvājam Carlsberg futbola eksperta Jura Laizāna viedokli par turnīrā redzēto. Tāpat šajā video uzzināsiet konkursa jautājumu, atbildot uz to pareizi iespējams tikt pie pārsteiguma balvas.
13

Carlsberg eksperti: D.Kazakevičs par Euro 2012, Krieviju, taktiku

Vakar noslēdzās Eiropas čempionāta futbolā (Euro 2012) grupu turnīra spēles un zināmas tās astoņas komandas, kuras turpina cīņu par titulu. Šodien - turnīra brīvdienā - piedāvājam Carlsberg futbola eksperta Daiņa Kazakeviča viedokli par turnīrā redzēto. Tāpat šajā video uzzināsiet konkursa jautājumu, atbildot uz to pareizi iespējams tikt pie pārsteiguma balvas.
26

Carlsberg futbola eksperti: I.Koscinkevičs prognozē Euro 2012

Jau rīt startē futbola svētki - Eiropas čempionāts. Šo trīs nedēļu garumā dažādi Carlsberg futbola eksperti dalīsies pārdomās par redzēto, mēģinās prognozēt notikumu scenārijus un pastāstīt interesantus faktus. Pirmā eksperta lomā - "Sporta Avīze" futbola eksperts Ilvars Koscinkevičs.
Parīze
2

Kristaps Dārgais - Jauns Mixtape

Pagājis kāds laiks kopš pēdējās montāžas ar dankiem..Šoreiz netika veikta koncentrēšanās uz visiem dankiem kādi bijuši, bet gan uz pašiem grūtākajiem un atzītākajiem. Visi šie ir bijuši pēdējās "sezonas" laikā.Citus dankus var redzēt iepriekšējā mixiņā šeit: KRISTAPS DARGAIS DUNK MIXTAPE - TOP WHITE...Iekšā ir arī BEHIND THE BACK WITH TWO HANDS, kas nekad iepriekš nebija ticis nofilmēts, tāpēc ir pamats teikt, ka pirmo reizi kāds to izdarījis. Var redzēt arī ļoti grūtos "zem dibena" un "zem celīšiem"
1

flipsider tiek pie "I-pod" BalticMiles prognožu spēlē

Sportacentrs.com lietotājs - flipsider, precīzi uzminēja Vadima Vasiļevska rezultātu šķēpmešanas sektorā "Rīgas Kausi" sacensībās.Kļūsti arī tu par BalticMiles programmas dalībnieku! Piesakies - https://www.balticmiles.com/app/pr....
23

Uzvarētājs uz bomīša izvizina Karlīni Štālu

"Sporta Avīze" izaicināja tieši Tevi - ko Tu būtu gatavs darīt, lai brauktu kopā ar Karlīni Štālu? Oriģinālākās atbildes autors izrādijās Kristaps Kalniņš, kurš bija gatavs uz velosipēda rāmja Karlīni Štālu izvizināt pa Biķernieku trasi.Devāmies uz Biķerniekiem noskaidrot, vai Kristaps tur savu vārdu. Kā balvu saņemot iespēju 10. septembrī auto šosejas sacensībās "1000km Grand Prix Rīga 2010" sporta auto sēdēt blakus Karlīnei Štālai.

Nordea vadītājs: Negatīvs pārsteigums ir nelielais vārtu daudzums

Nordea prognožu spēles ietvaros iespaidos par pirmajām Pasaules Kausa spēlēm dalās Nordea Latvija vadītājs Valdis Siksnis, kura favorīti ir Brazīlija un Argentīna. Konkurss - Nordea prognožu spēle
14

Starkovs:"Jutīšu līdzi Argentīnai"

Nordea prognožu spēles ietvaros jautājām Latvijas izlases trenera Aleksandra Starkova viedokli par prognozēm un favorītiem. Pats piedalīties spēlē kā eksperts treneris gan laipni atteicās, bet pastāstīja par iespējamajiem favorītiem un nosauca savu favorītu čempionātā- Argentīnas izlasi trenera Maradonas vadībā. Konkurss - Nordea prognožu spēle