Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:3000, Did:0, useCase: 1

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Dāvi Cauni

"Pa pāris kausiem" viesos šorez RFS akadēmijas treneris Dāvis Caune. Lielā sarunas tēma - jaunieši un viņu trenēšana, bet vīri pieskaras arī izlases un Jelgavas laikiem.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" pārstāvji dala balvas 12 nominācijās

Podkāstā "Pa pāris kausiem" (PPK) Jurijs Žigajavs un Kristians Kareļins dala 2022. gada balvas 12 dažādās nominācijās. "Visiem tiek pēc nopelniem," uzskata PPK pārstāvji.
2

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Jāni Ikaunieku

"Pa pāris kausiem" viesos šoreiz Jānis Ikaunieks. Par pirmajiem treneriem, pāreju no jauniešu futbola uz pieaugušo, par karjeras līkločiem ārzemēs, izlasi, kapēc deva priekšroku FK RFS nevis Riga FC un pendeļu sišanu.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Rihardu Matrevicu

"Pa pāris kausiem" viesos "Valmiera FC" un Latvijas izlases vārtsargs Rihards Matrevics. Par Valmieru, izlasi, laiku Anglijā, ģimeni un citām tēmām.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Jurģi Kalnu

Svaigi izceptais Virslīgas čempionu galvenais treneris Jurģis Kalns viesos "Pa pāris kausiem". Vīri atskatījās uz aizvadīto Virslīgas un Eirokausu sezonu, parunāja par laukumiem, tiesnešiem, žurnālistiem, Liepāju, izlasi un citām tēmām.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Dvinski un Prāmnieku

"Pa pāris kausiem" krossovers ar "Face Off" podkāstu un tā vadītājiem Kasparu Dvinski un Tomu Prāmnieku. Brīvā gaisotnē tiek runāts par hokeju, futbolu, basketbolu, podkāstiem, sporta ziņām un citām tēmām.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Māri Peilānu

"Pa pāris kausiem" viesos FS "Jelgava" prezidents Māris Peilāns. Par Jelgavu, jauniešiem, Eirokausiem, bāzi, dēliem un to, kāpēc neskatās Virslīgas spēles.

Klausītava | "FaceOff" podkāsts: neļaujam Prāmniekam runāt par hokeju

"FaceOff" skatītāji un klausītāji komentāros pieminēja, ka Prāmnieks pārāk daudz runā par Hokeju, tad šoreiz Kaspars un Toms pieskārās vairākām tēmām. Par Mestis līgu tikai nedaudz, par TV3 lažām, par basketbolu un, protams, par diska golfu.

Klausītava | "FaceOff" podkāsts: hokejs, hokejs, hokejs un Dvinska greizsirdība

Hokejs, hokejs un vēlreiz hokejs. Mestis līga, NHL un Šveices līga, tik daudz lietas, ko izrunāt, bet pats svarīgākais, vai Kaspars Dvinskis ir greizsirdīgs uz sievas jauno dejošanas partneri. Kā arī Betsafe līga un atbildes uz jūsu jautājumiem.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar FK "Tukums" galveno treneri Dišleru

"Pa pāris kausiem" viesos FK "Tukums 2000 / Telms" galvenais treneris Kriostaps Dišlers. Par sezonas sākumu un sagrāvi pret RFS (0:10) un tagadējo uzvaru sēriju, par pāragri beigušos futbolista karjeru, Ventspils laiku, Valmieru, jauniešiem un trešo līgu.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Pauļu Jakeli

"Pa pāris kausiem" viesos FK RFS komunikāciju speciālists Pauļus Jakelis. Sarunas par dzīves līkločiem un gaitām Lietuvā, iepazīšanos ar Anatoliju Kreipānu, nokļūšanu Virslīgā, emocijām Eirokausos, topošo seriālu par RFS un citām tēmām

Klausītava | "FaceOff" podkāsts: dārgās biļetes uz hokeja PČ Rīgā

"FaceOFff" podkāsta dalībnieki uzzinājuši, cik latvietim izmaksās biļetes uz 2023. gada pasaules čempionātu hokejā. Viņiem par to ir viedoklis.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar "Super Nova" prezidentu Engeli

Viesos SK Super Nova prezidents Jānis Engelis. Par nokļūšanu futbolā, trenera karjeru, akadēmiju, jauniešiem, treniņiem, Virslīgu un citām tēmām.

Klausītava | podkāsts "FaceOff" ar Ģirtu Ankipānu

Piedāvājam podkāsta "FaceOff" epizozi ar "Mogo/LSPA" komandas galveno treneri Ģirtu Ankipānu.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar futbola "tūristu" Ediju Šmitu

"Pa pāris kausiem" viesos futbola tūrists ar stāžu Edijs Šmits. Par ceļojumiem kopā ar izlasi, Eiropas čempionātu un Pasaules kausu apmeklējumiem, spēļu organizāciju dažādās valstīs, faniem, programmiņām, nozīmītēm un citām tēmām.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Oskaru Sijātu

"Pa pāris kausiem" viesos šoreiz komanda.lv veikala līdzīpašnieks Oskars Sijāts. Par brendiem, bučiem, Virslīgas formām, Valmieru, Staiceles Bebriem, Latvijas amatieru futbolu un daudzām citām tēmām.

Klausītava | "Tavs Gājiens" ar "Riga" vārtsargu Nilu Puriņu

Šoreiz "Tavs gājiens" viesojās Nils Puriņš, "Riga FC" vārtsargs, lai parunātu par viņa Eirokausa iespaidiem, kā viņš tiek galā ar stresu, karjeru, attiecībām ar citiem vārtsargiem, kā arī neizpalika skatītāju uzdotie jautājumi!

Klausītava | "FaceOff" sezonas ievadā piedāvā sarunu ar Arti Ābolu

Hokejs augustā? "FaceOff" augustā? Tieši tā! "FaceOff" podkāsts ir atpakaļ uz U-20 pasaules čempionātu, kas norisinās Kanādā, Edmontonā.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Rihardu Bukartu

"Pa pāris kausiem" viesos šoreiz hokejists Rihards Bukarts.

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar Emīlu Latkovski

"Pa pāris kausiem" viesos bijušais Virslīgas vadītājs un tagadējās LFF valdes loceklis un "Ogre United" līdzdibinātājs Emīls Latkovskis. Tiek runāts par futbolu Ogrē, kā mainījusies Virslīga pa šiem gadiem, par LFF valdi, cīņu ar saruātajām spēlēm, zemākajām līgām, vilku kampaņu un citām tēmām.