Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3022, Did:0, useCase: 2

Artūrs Šilovs. Foto: Guntis Lazdāns/LHF
5

Vai Latvijai pirmoreiz būs spēlētājs PČ simboliskajā izlasē?

Svētdien noslēgsies pasaules čempionāts hokejā, un reizē ar medaļām tiks sadalīti arī individuāli apbalvojumi, kas šoreiz varētu būt aktuāli arī Latvijas izlases spēlētājiem - kā nekā, pirmoreiz iegūta vieta labāko četriniekā un parasti tiek ņemts vērā arī individuālo balvu sadalījumā.

Video: "William Hill" eksperti dalās iespaidos pēc hokejistu iekļūšanas PČ pusfinālā

Hokeja pavasara trakums turpinās arī WilliamHill TV studijā. Latvijas izlase vēsturiski iekļuvusi pasaules čempionāta pusfinālā! Šajā epizodē vīri dalās ar emocijām, ko pieredzēja Latvijas izlases spēlē pret Zviedrijas izlasi, kā arī cer uz medaļām čempionāta noslēgumā.
Rodrigo Ābols pret Zviedrijas izlasi 2018. gada PČ ceturtdaļfinālā. Foto: Reuters/Scanpix
14

Latvijas visu laiku labākā iespēja iekļūt PČ pusfinālā

Latvijas hokeja izlase rītvakar aizvadīs pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēli pret Zviedriju. Lai arī Zviedrija tāpat būs favorītes lomā, totalizatora "William Hill" piedāvātie koeficienti un vēsturisko prognožu salīdzinājums liecina, ka statistiski šī tiek uzskatīta par Latvijas līdz šim labāko iespēju iekļūt pusfinālā.
1

Video: "William Hill" eksperti atskatās uz grupu turnīru un prognozē 1/4 finālu iznākumus

Hokeja pavasara trakums turpinās arī "William Hill TV" studijā! Pasaules čempionāta laikā Artūrs Barovskis, Edgars Lūsiņš un Jānis Celmiņš atspoguļo aktuālo par Latvijas izlases spēlēm un turnīra svarīgākajiem notikumiem. Šajā epizodē vīri dalās savās prognozēs par par jau līdz šim aizvadīto turnīru un Latvijas izlases izredzēm ceturtdaļfinālā.

Video: "Laukuma līmenī" par spēli ar Kazahstānu, dejām fanu zonā un atmiņas zudumiem

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Kazahstānas valstsvienību, detalizēti izanalizē spēles epizodes, kā arī pieskars nākamajai gaidāmajai spēlei pret Šveici.
1

Video: "Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Slovēnijas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Slovēnijas izlasi, detalizēti izanalizē spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei pret Kazahstānas izlasi.

Video: Hokeja PČ apskats: kādas ir Latvijas izlases iespējas iekļūt 1/4 finālā?

Šoreiz par pasaules hokeja čempionāta aizvadīto nedēļu ar savām pārdomām dalās Edgars Lūsiņš un Artūrs Barovskis. Sarunā tiek analizēti Latvijas izlases izredzes tikt ceturtdaļfinālā, turnīra kopvērtējumu, kā arī izteiks prognozes, kura komanda var uzvarēt turnīrā.
Rūdolfs Balcers. Foto: IMAGO/Vitalii Kliuiev/Scanpix
4

Vai Latvijai izdosies paņemt maksimumu pret zemāk izliktajām izlasēm?

Latvijas hokeja izlase šodien un rītdien aizvadīs pasaules čempionāta spēles pret Slovēniju un Kazahstānu, kur ļoti nepieciešams iegūt sešus punktus, lai turpinātu tēmēt uz vietu ceturtdaļfinālā. Šāds scenārijs nozīmētu, ka Latvija būtu ieguvusi maksimumu (deviņus no deviņiem punktiem) mačos pret rangā zemāk izliktām komandām, un "William Hill" bukmeikeri šādu iespēju vērtē ar 65% iespējamību. Vēsture gan rāda, ka maksimumu pret teorētiski vājākām izlasēm sasniegt nav izdevies nemaz tik bieži.
1

Video: "Laukuma līmenī" analizē mūsu izlases cīņu ar norvēģiem, prāto par pustukšo halli

Šodienas (18. maja) podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Norvēģijas izlasi. Detalizēti izanalizēs spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei.

Video: "Laukuma līmenī" tiek analizēta Latvijas vēsturiskā uzvara pār Čehijas izlasi

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūko Latvijas izlases spēli pret Čehijas izlasi. Detalizēti izanalizēs spēles epizodes, kā arī pieskarsies nākamajai gaidāmajai spēlei ar norvēģiem.

Video: Hokeja PČ apskats ar Lūsiņu un Barovski

Šoreiz par čempionāta pirmajām dienām ar savām pārdomām "William Hill TV" ietvaros dalās Edgars Lūsiņš un Artūrs Barovskis. Sarunā tiek analizēti Latvijas izlases nākošie pretinieki un viņu sniegums pirmajās spēlēs, Tamperes grupa, Latvijas iespējas pret Čehiju un interesantāko spēļu prognozes.

Video: "Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Slovākijas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūkos Latvijas hokeja izlases spēli pret Slovākijas izlasi, detalizēti izanalizēs komandu sniegumu, kā arī ieskicēs šī vakara spēli pret čehiem.
Roberts Bukarts. Foto: LHF
11

Izredzes uz 1/4 finālu: lielākās bažas rada nevis gūto punktu, bet vārtu trūkums

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātā hokejā pirmajās divās spēlēs cieta zaudējumus un punktus neguva. "William Hill" totalizatora vadītājs Toms Bergmanis portālam Sportacentrs.com norādīja, ka, lai arī rezultāti atbilst prognozētajiem, Latvijas izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā ir sarukušas no 40% līdz apmēram 30%, jo bažas radas Latvijas izlases sniegums uzbrukumā.

Video: "Laukuma līmenī" analizē Latvijas un Kanādas izlašu spēli

Šodienas podkāsta ''Laukuma līmenī'' epizodē Jānis Celmiņš ar Edgaru Lūsiņu aplūkos Latvijas hokeja izlases spēli pret Kanādas izlasi. Detalizēti izanalizēs komandu sniegumu, kā arī ieskicēs šī vakara spēli pret slovākiem.

Video: WH ekspertu studija pirms PČ: izlases gatavošanās, sastāvs, pretinieku analīze un prognozes

Hokeja pavasara trakums ir klāt arī WilliamHill TV studijā. Visa pasaules čempionāta laikā Artūrs Barovskis, Edgars Lūsiņš un Jānis Celmiņš atspoguļos aktuālo par Latvijas izlases spēlēm un turnīra svarīgākajiem notikumiem. Šajā epizodē vīri dalās savās pārdomās par Latvijas izlases sastāvu, analizē pretiniekus un veic savas prognozes uz turnīru.
Artūrs Šilovs. Foto: Edijs Palēns
11

Latvijas izlasei jārēķinās ar sarežģītu PČ ievadu

Piektdien sāksies pasaules čempionāts hokejā, kurā Latvijas izlase pirmo spēli aizvadīs pret Kanādu. Turnīra kalendārs paredz, ka tam sekos mači pret Slovākiju un Čehiju. "William Hill" bukmeikeru prognozes liecina, ka Latvija nebūs favorīte nevienā no šiem mačiem, tiesa, bukmeikeri arī norāda, ka turnīra ievads arī nebūs pats izšķirošais apstāklis tam, vai Latvijai izdosies iekļūt ceturtdaļfinālā.
1

Klausītava | "William Hill TV" saruna ar Hariju Vītoliņu

Īsi pirms pasaules hokeja čempionāta sākuma Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš satikās ar "Ģenerāli" Valdi Valteru un Artūru Barovski. Vīri runāja par izlases sastāva aprisēm, lomu sadalījumu komandā, treneru korpusā un citiem tematiem par un ap tuvojošos pasaules čempionātu Rīgā.
Kaspars Daugaviņš. Foto: LOK/Edijs Pālens
16

Bukmeikeru prognozes: cīņa par 1/4 finālu B grupā būs sīvāka nekā A grupā

Tuvojas pasaules čempionāts hokejā, kur Latvijas izlase spēlēs B apakšgrupā, kas turklāt tiks izspēlēta Rīgā. "William Hill" bukmeikeru prognozes gan liecina, ka mājinieku faktors lielas priekšrocības laukumā nesniegs un ka B apakšgrupā kopumā gaidāma līdzvērtīgāka konkurence nekā A apakšgrupā.