Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2976, Did:0, useCase: 3

Vilkoits par izmaiņām aizsargu pāros: "Esam domājuši, bet vēl neesam lēmuši"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vilkoits par izmaiņām aizsargu pāros: "Esam domājuši, bet vēl neesam lēmuši"
Raimonds Vilkoits. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas hokeja izlase izcīnījusi pirmo uzvaru pasaules čempionātā, bet jau pēc divām dienām gaida nākamais pārbaudījums – Čehija. Norvēģus pieveikušajiem spēlētājiem šodien iedota brīvdiena, uz ledus kāpjot vien četriem hokejistiem un trim treneriem. Raimonds Vilkoits sarunā ar Latvijas medijiem par rītdienas plānu bija lakonisks.

"Pamostamies. Treniņš. Video. Gulēt. Gatavojamies spēlei," par rītdienas darba plānu teica Raimonds Vilkoits. Uz ledus kāpa hokejisti Gustavs Grigals, Artūrs Kulda, Klāvs Veinbergs un Kristiāns Rubīns, kurš Tamperē ieradās ar nelielu nokavēšanos. Kopā ar viņiem bija treneri Vilkoits, Viktors Ignatjevs un Juris Klodāns.

"Viņš izskatījās ļoti labi. Protams, var redzēt, ka saguris pēc ceļa un enerģija nosēžas ātrāk, bet – bija ļoti labi," par Rubīna pievienošanos teica Vilkoits. Savukārt situācijā ap Kuldu treneris nevēlējās noņemt noslēpumu plīvuru, norādot, ka lielāka skaidrība būs rīt. Kulda savainojuma dēļ izlaidis mačus pret Somiju un Norvēģiju.

"Esam domājuši, bet vēl neesam lēmuši," par izmaiņām aizsargu pāros teica Vilkoits. "Jāpagaida līdz rītdienai. Tad redzēsim, kā izskatāmies pilnā sastāvā, un tad arī sapratīsim."

Līdz ar Rubīna ierašanos mājup nācies doties Oskaram Lapinskim, kamēr kopā ar komandu joprojām ir pieteikumā neiekļautais Klāvs Veinbergs. Ja Latvijas izlasi papildinās Teodors Bļugers, arī Veinbergam nāksies pamest Tamperi, bet pagaidām viņš trenējas un gaida savu likteni.

"Viņš ir motivēts strādāt un būt gatavs. Ja radīsies iespēja, viņš būs gatavs to izmantot, un tas ir labi," teica Vilkoits. "Viņš visu laiku ir smaidīgs, ar lielāko prieku piedalās treniņos un – nevis atslido, bet kārtīgi strādā."

Noderīgas saites:

Jaunumi
Spēļu kelendārs un rezultāti
Turnīra tabulas
Izspēles kārtība
KSENUKAI prognožu spēle