Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2943, Did:0, useCase: 0

Krišjānis Rēdlihs noslēdz karjeru Latvijas hokeja izlasē

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Krišjānis Rēdlihs noslēdz karjeru Latvijas hokeja izlasē
Foto: Latvijas Hokeja federācija

Šodien savu pēdējo treniņu valstsvienības treniņnometnē aizvadīja 40 gadus vecais aizsargs Krišjānis Rēdlihs, saņemot neviltotas ovācijas un pateicības vārdus no komandas biedriem, informē Latvijas hokeja federācija (LHF).

Vairāk nekā 18 gadu ilgajā vēsturē Rēdliham ir deviņu pasaules čempionātu pieredze, kā arī dalība trīs olimpiskajās spēlēs - Turīnā, Vankūverā un Sočos. Kopumā izlases kreklā viņš aizvadīja154 spēlēs, tiekot pie 29 (10+19) rezultativitātes punktiem. Krišjānis vienmēr ir gatavs doties palīgā izlasei un izceļas ar apbrīnojamu darba ētiku, kas ļauj vienmēr būt lieliskā fiziskā sagatavotībā.

Atvadoties no izlases nometnes, Krišjānis kā pateicību no LHF prezidenta Aigara Kalvīša saņēma spēles kreklu, ar ko aizvadīja pārbaudes spēlēs Slovākijā. "Mūsu komandā tu vienmēr būsi laipni gaidīts ar padomu, ar līdzi jušanu. Un paldies tev!" teica Latvijas hokeja vadītājs.

Krišjānis Rēdlihs turpina studijas LSPA un jau tuvākajā laikā pievērsīsies pilnvērtīgai trenera karjerai, lai nodotu zināšanas tālāk nākamajai hokejistu paaudzei.

Kā zināms, 21. maija Rīgā sāksies pasaules čempionāts hokejā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Hokeja federācija

1 2 37 komentāri

 +17 [+] [-]

, 2021-04-28 19:42, pirms nedēļas
Visu cieņu gan par atdevi iepriekš
Gan par izpratni tagad

  +9 [+] [-]

, 2021-04-28 19:44, pirms nedēļas
Tīri normāls kaplis bija..cepuri nost..un Paldies

  -1 [+] [-]

, 2021-04-28 19:44, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Visu cieņu gan par atdevi iepriekš
Gan par izpratni tagad
džeks pēc spēlēm ar Slovākiju būs lasījis komentus spirtacentrā

  +5 [+] [-]

, 2021-04-28 19:51, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: džeks pēc spēlēm ar Slovākiju būs lasījis komentus spirtacentrā
Varbūt pats saprata
Vakar kaut kas stāstīja, ka būs videokonference ar bobu par sastāva izmaiņām
Varbūt arī tas
Bat tas nemaina lietas būtību
Respect zonam

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 19:54, pirms nedēļas
It kā jau bija laiks. Mums jau ir kas viņa vietā mauc. Paldies par gadiem izlasē

  +6 [+] [-]

, 2021-04-28 19:55, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Varbūt pats saprata
Vakar kaut kas stāstīja, ka būs videokonference ar bobu par sastāva izmaiņām
Varbūt arī tas
Bat tas nemaina lietas būtību
Respect zonam
lai vai kāda būtu pederācijas vadība un mēs viņus nenotirstu, bet viņi vismaz normāli prot pateikties hokejistiem par darbu un arī šajā ziņā laboja daudz Lipmana laika kļūdu (kaut vai Irbes un Žoltoka kreklu iemūžināšana).
tāds ģinamo ir pilnīgs pretstats mūsdienās, kas izmet uz ielas spēlētājus pat paldies nepasakot. cik atceros, tad Krišjānis arī tajā skaitā...

  +9 [+] [-]

, 2021-04-28 20:09, pirms nedēļas
Latvijas uzvara bullīšos 2009.gadā pret Zviedriju.
Vienmēr atcerēšos Rēdliha bazuku vairākumā, izlīdzinot rezultātu uz 1:1

  -2 [+] [-]

, 2021-04-28 20:20, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: lai vai kāda būtu pederācijas vadība un mēs viņus nenotirstu, bet viņi vismaz normāli prot pateikties hokejistiem par darbu un arī šajā ziņā laboja daudz Lipmana laika kļūdu (kaut vai Irbes un Žoltoka kreklu iemūžināšana).
tāds ģinamo ir pilnīgs pretstats mūsdienās, kas izmet uz ielas spēlētājus pat paldies nepasakot. cik atceros, tad Krišjānis arī tajā skaitā...
Vismaz pēdējā reizē sezonu nebeidza traumas dēļ. Varbūt pirms tam izmeta. neatceros. + vēl jau var strīdēties, kas ir izmest nepasakot paldies - tas kā izmeta Miķeli un Gintu - jā piekrītu, komandas simboli savā ziņā, varēja kaut vai uz fermu aizsūtīt, vai dot spēlēt mazas minūtes un tad pēc sezonas pateikt paldies. Līdzīgi varētu teikt par Edžu, kurš, lai arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tomēr, bija ar savu statusu ir 1 no pirmajiem vārtsargiem, kuru pataisīja par grēkāzi (runa par 2. reizi, kad atlaida nevis 1. pēc piedzīvojumiem),kaut ko līdzīgu var pateikt par Pujacu - arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tur īsti arī negāja, bet atlaida nesmuki. Gudis tieši Dinamo neko baigo neizdarīja - protams sezonas vidū atlaist vārtsargu ir garām. Bet, kādu tur sevišķo paldies teikt? Arī citur atlaiž spēlētājus sezonas vidū (vārtsargus gan retāk) nu vai sūta uz fermām, iemaina. Ģinamkai jau fermas nav, tikai "sadarbības klubi", nav teikts, ka tāds Gudis vai Masala būtu gribējuši tusēt Liepājā. Nu un protams, sezonas laikā entie leģi atlaisti. Tur gan laikam tikai 1 kuru varētu likt 1 plauktā ar letiņiem - Hossa. Kluba arī savā ziņā leģendu, pataisa par vainīgo.
Tas, ko mēģinu pateikt - kurā gadījumā vienkārši atlaist, kurā gadījumā piemiegt acis un sagaidīt tās sezonas beigas?

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 20:22, pirms nedēļas
piters_kvils_5491377 rakstīja: Vismaz pēdējā reizē sezonu nebeidza traumas dēļ. Varbūt pirms tam izmeta. neatceros. + vēl jau var strīdēties, kas ir izmest nepasakot paldies - tas kā izmeta Miķeli un Gintu - jā piekrītu, komandas simboli savā ziņā, varēja kaut vai uz fermu aizsūtīt, vai dot spēlēt mazas minūtes un tad pēc sezonas pateikt paldies. Līdzīgi varētu teikt par Edžu, kurš, lai arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tomēr, bija ar savu statusu ir 1 no pirmajiem vārtsargiem, kuru pataisīja par grēkāzi (runa par 2. reizi, kad atlaida nevis 1. pēc piedzīvojumiem),kaut ko līdzīgu var pateikt par Pujacu - arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tur īsti arī negāja, bet atlaida nesmuki. Gudis tieši Dinamo neko baigo neizdarīja - protams sezonas vidū atlaist vārtsargu ir garām. Bet, kādu tur sevišķo paldies teikt? Arī citur atlaiž spēlētājus sezonas vidū (vārtsargus gan retāk) nu vai sūta uz fermām, iemaina. Ģinamkai jau fermas nav, tikai "sadarbības klubi", nav teikts, ka tāds Gudis vai Masala būtu gribējuši tusēt Liepājā. Nu un protams, sezonas laikā entie leģi atlaisti. Tur gan laikam tikai 1 kuru varētu likt 1 plauktā ar letiņiem - Hossa. Kluba arī savā ziņā leģendu, pataisa par vainīgo.
Tas, ko mēģinu pateikt - kurā gadījumā vienkārši atlaist, kurā gadījumā piemiegt acis un sagaidīt tās sezonas beigas?
nedrukā palagus un nedemagoģē. tie ir tikai daži spēlētāji kuri 10+ sezonas nospēlē, kā Krišjānis.
Gudi es te nemaz nedomāju, tas jau būtu par daudz no čekistiem prasīt.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 20:30, pirms nedēļas
Zolīdas komandas mājaslapā ieliek tekstu, paldies par sadarbību, veiksmi tālākā karjerā utml.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-28 20:36, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Zolīdas komandas mājaslapā ieliek tekstu, paldies par sadarbību, veiksmi tālākā karjerā utml.
ģinamo riga no eiropeiskas komandas krievu līgā ir pārvērtusies par mongoļu bomžiem kaut kur no Muhosranskas , kur attiecības tagad notiek kā Tjoma saka pēc poņatijām viss sovjetu laiku tradīcijās!

 +10 [+] [-]

, 2021-04-28 20:48, pirms nedēļas
Paldies par visiem gadiem izlasee, kas veltiti, daudzi jau nesaprot, cik daudz tas panjem no hokejista privatas dzives

  +5 [+] [-]

, 2021-04-28 20:50, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: ģinamo riga no eiropeiskas komandas krievu līgā ir pārvērtusies par mongoļu bomžiem kaut kur no Muhosranskas , kur attiecības tagad notiek kā Tjoma saka pēc poņatijām viss sovjetu laiku tradīcijās!
Krievu khl komandas savās lapās arī saka paldies
Tikai rd nē

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 20:56, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Krievu khl komandas savās lapās arī saka paldies
Tikai rd nē
zin kā ir.
krievu komandas jau sen garām ģinamai attiecībās ar faniem un spēlētājiem un neviens tādu ģinamo par piemēru nekur vairs neliek un ja ko lasu tik notirš. un galvenais , ka paliek tikai sliktāk .
p.s. tavs piemērs par par paldies mājaslapās un triperos ir gadījumi ar Gudi.
tādus veterānus kā Krišjānis , kas kaplējuši par ģinamo ilgtermiņā penzijā jāpalaiž arī vismaz kā tagad no izlases! nav obligāti jākar krekls pie griestiem.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-28 21:04, pirms nedēļas
Krišjānis tiešām kadrs no kā daudzi var ņemt piemēru, bet nu jā šogad maz atteikumi un diezvai arī viņš pats grib būt rezerves aizsargs un sēdēt uz beņķa PČ.

  +2 [+] [-]

, 2021-04-28 21:14, pirms nedēļas
Pagaidām oficiālajā sastāvā 9 aizsargi vissticamāk tik tiks arī uz PČ!
Vēl gaidam Freibergu,Jaku,Rubīnu,Siksnu? No esošajiem Ošenieks,Bindulis liekas nākamie ko varētu svītrot.

  +9 [+] [-]

, 2021-04-28 21:37, pirms nedēļas
Paldies liels tev Krišjāni par savu izdarīto izlasē un par to ka neatteici izlasei.

  +4 [+] [-]

, 2021-04-28 21:40, pirms nedēļas
purva_velns rakstīja: Varbūt pats saprata
Vakar kaut kas stāstīja, ka būs videokonference ar bobu par sastāva izmaiņām
Varbūt arī tas
Bat tas nemaina lietas būtību
Respect zonam
Tak loģiski ka saprata, neba viņš ar visām 4 rāvās uz to PČ. Patrenējās, paspēlēja ar čomiem, palīdzēja treniņprocesā un tagad atklanījās.
Trenēs HK Grīziņkalns!

Paldies Kriš! Lai veicas itvisā!

  +1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:07, pirms nedēļas
piters_kvils_5491377 rakstīja: Vismaz pēdējā reizē sezonu nebeidza traumas dēļ. Varbūt pirms tam izmeta. neatceros. + vēl jau var strīdēties, kas ir izmest nepasakot paldies - tas kā izmeta Miķeli un Gintu - jā piekrītu, komandas simboli savā ziņā, varēja kaut vai uz fermu aizsūtīt, vai dot spēlēt mazas minūtes un tad pēc sezonas pateikt paldies. Līdzīgi varētu teikt par Edžu, kurš, lai arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tomēr, bija ar savu statusu ir 1 no pirmajiem vārtsargiem, kuru pataisīja par grēkāzi (runa par 2. reizi, kad atlaida nevis 1. pēc piedzīvojumiem),kaut ko līdzīgu var pateikt par Pujacu - arī Dinamo nemaz tik daudz nespēlēja, tur īsti arī negāja, bet atlaida nesmuki. Gudis tieši Dinamo neko baigo neizdarīja - protams sezonas vidū atlaist vārtsargu ir garām. Bet, kādu tur sevišķo paldies teikt? Arī citur atlaiž spēlētājus sezonas vidū (vārtsargus gan retāk) nu vai sūta uz fermām, iemaina. Ģinamkai jau fermas nav, tikai "sadarbības klubi", nav teikts, ka tāds Gudis vai Masala būtu gribējuši tusēt Liepājā. Nu un protams, sezonas laikā entie leģi atlaisti. Tur gan laikam tikai 1 kuru varētu likt 1 plauktā ar letiņiem - Hossa. Kluba arī savā ziņā leģendu, pataisa par vainīgo.
Tas, ko mēģinu pateikt - kurā gadījumā vienkārši atlaist, kurā gadījumā piemiegt acis un sagaidīt tās sezonas beigas?
Piedod, bet Tu tomēr esi āmurs.

Arī citur atlaiž spēlētājus sezonas vidū (vārtsargus gan retāk)... Bet, kādu tur sevišķo paldies teikt?
Protams! Bet Eiropā vispārpieņemtās normas ir mājas lapā, FB un/vai Twitter'i pateikt paldies par darbu un novēlēt panākumus turpmākajā karjerā. Tā ir VISPĀRPIEŅEMTA norma. Aksioma.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 22:07, pirms nedēļas
Paldies Krišjānim, veiksmi turpmākajā dzīvē

  -4 [+] [-]

, 2021-04-28 22:09, pirms nedēļas
raivis77 rakstīja: Pagaidām oficiālajā sastāvā 9 aizsargi vissticamāk tik tiks arī uz PČ!
Vēl gaidam Freibergu,Jaku,Rubīnu,Siksnu? No esošajiem Ošenieks,Bindulis liekas nākamie ko varētu svītrot.
Sotnieks ir pirmais kuru vajag svītrot.

  -1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:11, pirms nedēļas
coffijs rakstīja: Sotnieks ir pirmais kuru vajag svītrot.
Bārtulis!

  -1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:19, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: Bārtulis!
vai ta Bartuļis vispār šogad ir bijis nometnē??

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 22:20, pirms nedēļas
Abrags rakstīja: vai ta Bartuļis vispār šogad ir bijis nometnē??
ir. Slovākijā nebija jo tipa saslimis. nav dzirdēts , ka būtu izmests no nometnes.

     [+] [-]

, 2021-04-28 22:35, pirms nedēļas
Abrags rakstīja: vai ta Bartuļis vispār šogad ir bijis nometnē??
Sarakstā vēl atrodams, Austrijā jau labi spēlēja, varbūt ir derīgs.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:37, pirms nedēļas
coffijs rakstīja: Sotnieks ir pirmais kuru vajag svītrot.
2019 PČ Sotnieks pie Boba nija labākais aizsargs, brauks stabili!

  +2 [+] [-]

, 2021-04-28 22:40, pirms nedēļas
raivis77 rakstīja: Sarakstā vēl atrodams, Austrijā jau labi spēlēja, varbūt ir derīgs.
a kur tas pats saraksts atrodams?

  -1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:45, pirms nedēļas

  +2 [+] [-]

, 2021-04-28 22:46, pirms nedēļas
Pieļauju, ka rīt būs Freibergs klāt un galvenajā grupā vairāk par 5 aizsargu pāriem nav nepieciešams treniņu procesam.

  +1 [+] [-]

, 2021-04-28 22:47, pirms nedēļas
raivis77 rakstīja: https://www.eliteprospects.com/team/1643/latvia
sorry, tas nav nopietni... Es domāju sarakstu,nevis EP versiju par tēmu...

  +2 [+] [-]

, 2021-04-28 22:52, pirms nedēļas
Abrags rakstīja: sorry, tas nav nopietni... Es domāju sarakstu,nevis EP versiju par tēmu...
Nu Redlha tur vairs nav info update ir diezgan operatīvs!

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 22:57, pirms nedēļas
raivis77 rakstīja: Nu Redlha tur vairs nav info update ir diezgan operatīvs!
nu, džeki jau lasīt māk Ja kaut kur nopublicē, tad jau viņi ieliek

  +4 [+] [-]

, 2021-04-28 23:03, pirms nedēļas
Abrags rakstīja: nu, džeki jau lasīt māk Ja kaut kur nopublicē, tad jau viņi ieliek
paskatījos. diezgan ticams saraksts tas eliteprospektā. uz aci neredzēju, ka kāds lieks pielikts vai trūkst.
kaut kur LHF mājaslapā bija nometnes saraksts. apdeitots ar tiem kas gājuši klāt un prom, ko LHF paziņojusi oficāli.

  +3 [+] [-]

, 2021-04-28 23:11, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: paskatījos. diezgan ticams saraksts tas eliteprospektā. uz aci neredzēju, ka kāds lieks pielikts vai trūkst.
kaut kur LHF mājaslapā bija nometnes saraksts. apdeitots ar tiem kas gājuši klāt un prom, ko LHF paziņojusi oficāli.
it kā reālistisks, bet ne 100% ticams... nav garantijas, ka pareizs.

Bet nu paši LHF arī varēja aktīvāk komunicēt ar tautu. Bet kā rādās preses cilvēku viņiemk vairs štatā nav... https://lhf.lv/lv/darbinieki .

  +1 [+] [-]

, 2021-04-29 00:00, pirms nedēļas
zaipis rakstīja: paskatījos. diezgan ticams saraksts tas eliteprospektā. uz aci neredzēju, ka kāds lieks pielikts vai trūkst.
kaut kur LHF mājaslapā bija nometnes saraksts. apdeitots ar tiem kas gājuši klāt un prom, ko LHF paziņojusi oficāli.
Visi, kas slido lielajā grupā! Te nav dublieru izlase, itkā ar dažiem vēl rēķinās..
1 2 37 komentāri