Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2923, Did:0, useCase: 3

Fāzels aizies no amata, Tretjaks paziņo par mazajiem laukumiem

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Fāzels aizies no amata, Tretjaks paziņo par mazajiem laukumiem
Renē Fāzels. Foto: TASS/Scanpix

Starptautiskās hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels paziņojis, ka nekandidēs nākamajās vēlēšanās, tādējādi viņam šis ir pēdējais termiņš.

"Domāju, ka pēc amatā pavadītajiem 26 gadiem mans pienākums ir aiziet. Protams, varu vēlreiz kandidēt, taču 26 gadi ir gana. Man tad būs jau 70. Palikšu hokejā, bet enerģiju novirzīšu citur. Citu starptautisko federāciju vadītāji ir palikuši amatā pārāk ilgi, un pēc tam viņus izdzinuši. Es tā negribu. Labāk aiziet, kad tevi lūdz palikt, nevis palikt līdz brīdim, kad dzen prom," stāstīja Fāzels.

Iepriekš bija runas par to, ka 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs varētu nepiedalīties Ķīnas izlase, jo tās rezultāti nav atbilstoši turnīra līmenim, tomēr aizvakar tika pieņemts ķīniešiem labvēlīgs lēmums – viņi būs starp deviņām komandām, kas saņēmušas automātisko ceļazīmi.

"Mums nebija citas izvēles. Organizēt hokeja turnīru bez mājinieces būtu pārāk grūti. Ķīna ar hokeju sākusi nodarboties tikai pirms diviem vai trim gadiem. Lai būtu konkurētspējīgi, viņiem jāpievilina ķīniešus no citām valstīm. Olimpiskās spēles – tā ir iespēja popularizēt hokeju gan Ķīnā, gan visā Āzijā," pauda Fāzels.

Tikmēr Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks paziņojis, ka no 2020. gada pasaules čempionāti notiks uz Ziemeļamerikas izmēra laukumiem. Eiropas ledus ir 30 metrus plats, kamēr aiz okeāna laukumi ir par četriem metriem šaurāki. 2021. gada pasaules čempionāts notiks arī Rīgā.

Izmantotie resursi:
https://www.championat.com/hockey/n...
https://www.championat.com/hockey/n...

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:18, pirms 5 gadiem
Nafig tos laukumus sašaurināt par 4 m??? tas ir par 240 kvadrātmetriem mazāk!!!

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:21, pirms 5 gadiem
Abrags rakstīja: Nafig tos laukumus sašaurināt par 4 m??? tas ir par 240 kvadrātmetriem mazāk!!!
Jo krieviem pārsvarā visi no NHL, vajag tak maksimāli pavilkt viņus...

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:27, pirms 5 gadiem
Briest progresīvas pāmaiņas.

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:29, pirms 5 gadiem
Tad jau khl u.c., arī no lidlaukiem uz hokeja laukumiem jāpāriet

  -2 [+] [-]

, 2019-05-25 15:32, pirms 5 gadiem
blah rakstīja: Jo krieviem pārsvarā visi no NHL, vajag tak maksimāli pavilkt viņus...
Hokejs no tā kļūst ātrāks,interesantāks un spraigāks. Rusofobija padara aklu

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:42, pirms 5 gadiem
li tao rakstīja: Hokejs no tā kļūst ātrāks,interesantāks un spraigāks. Rusofobija padara aklu
toties samazinās kombināciju nozīme...
hoķis bija atšķirīgāks.. nu ne tik ļoti, kā basī nba no eiropas, bet tomēr..

  +3 [+] [-]

, 2019-05-25 15:42, pirms 5 gadiem
li tao rakstīja: Hokejs no tā kļūst ātrāks,interesantāks un spraigāks. Rusofobija padara aklu
Un ko teikt tām izlasēm, kuras nesastāv no visiem NHL spēlētājiem un lielākā daļa spēlē Eiropā uz lielajiem laukumiem? Ne jau nu tas nāks par labu Latvijai, Norvēģijai, Austrijai u.c.tml. izlasēm, kurām jau tā ir grūti konkurēt, bet gan tieši Krievijai. Nekad neesmu īpaši dzirdējis, ka Kanāda, ASV, Zviedrija utt. sūdzētos īpaši par lielajiem laukumiem, bet no Krievijas izlases tas ir dzirdēts regulāri, tur nav nekāda sakara ar rusofobiju.

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:45, pirms 5 gadiem
li tao rakstīja: Hokejs no tā kļūst ātrāks,interesantāks un spraigāks. Rusofobija padara aklu
un tas, ka katra federācija mēģina lobēt sev izdevīgus notiekumus, tas tak loģiski.. gan krievs, gan jeņķis, tik kā, nu kuro reizi kuram izdodas.. nu tagad krieviem un ķīniešiem.. un uz ķīnu, ticiet man nhl ar brauks.. jo milzīgs tirgus..

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:46, pirms 5 gadiem
Kolhozs taču arī taisās iet uz mazajiem laukumiem.

  +4 [+] [-]

, 2019-05-25 15:52, pirms 5 gadiem
Tretjaks jau ir IIHF prezidents ka nāk klajā ar kkādiem paziņojumiem?

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:53, pirms 5 gadiem
isor rakstīja: un tas, ka katra federācija mēģina lobēt sev izdevīgus notiekumus, tas tak loģiski.. gan krievs, gan jeņķis, tik kā, nu kuro reizi kuram izdodas.. nu tagad krieviem un ķīniešiem.. un uz ķīnu, ticiet man nhl ar brauks.. jo milzīgs tirgus..
ne jau nu Pekinas OS spēlēs lielu lomu, lai to tirgu apgūtu... Tirgus liels, taču hokejs viņus maz interesē... NHL jau savulaik ar Japānu arī mēģināja - rīkoja spēles Japānā u.t.t. taču aziāti hokeju neiemīlēja.

     [+] [-]

, 2019-05-25 15:53, pirms 5 gadiem
Šitas šizo jau jūk prātā ne pa gadiem, bet pa stundām.. un tāpēc uz čempi jau kuro gadu konsikventi nolīgst strīpainos entuziastus, kas raduši tiesāt amatierus. Cirks.

  +1 [+] [-]

, 2019-05-25 15:55, pirms 5 gadiem
galvenais , lai IIHF neaizmirst uz NHL laukumiem sazīmēt NHL laukuma līnijas būtu rēcīgi, NHL laukums un IIHF līnijas

     [+] [-]

, 2019-05-25 17:01, pirms 5 gadiem
blah rakstīja: Un ko teikt tām izlasēm, kuras nesastāv no visiem NHL spēlētājiem un lielākā daļa spēlē Eiropā uz lielajiem laukumiem? Ne jau nu tas nāks par labu Latvijai, Norvēģijai, Austrijai u.c.tml. izlasēm, kurām jau tā ir grūti konkurēt, bet gan tieši Krievijai. Nekad neesmu īpaši dzirdējis, ka Kanāda, ASV, Zviedrija utt. sūdzētos īpaši par lielajiem laukumiem, bet no Krievijas izlases tas ir dzirdēts regulāri, tur nav nekāda sakara ar rusofobiju.
Vispār krievija tieši grib lielos laukumus, jo viņi spēlē taktisk un daudzi spēlētāji nāk no khl. To vareja redzēt sočos. Visas arēnas bija ar maksimālo izmēru, lai krieviem būtu labāk spēlēt, bet tas neko īsti nelīdzēja

  -1 [+] [-]

, 2019-05-25 18:56, pirms 5 gadiem
Abrags rakstīja: ne jau nu Pekinas OS spēlēs lielu lomu, lai to tirgu apgūtu... Tirgus liels, taču hokejs viņus maz interesē... NHL jau savulaik ar Japānu arī mēģināja - rīkoja spēles Japānā u.t.t. taču aziāti hokeju neiemīlēja.
Visi redz, kāds piķis NBA nāk no Ķīnas, lai gan Ķīnas pārstāvniecība pēdējos 5-7 gadus tur ir minimāla.

     [+] [-]

, 2019-05-25 20:38, pirms 5 gadiem
girgersons rakstīja: Vispār krievija tieši grib lielos laukumus, jo viņi spēlē taktisk un daudzi spēlētāji nāk no khl. To vareja redzēt sočos. Visas arēnas bija ar maksimālo izmēru, lai krieviem būtu labāk spēlēt, bet tas neko īsti nelīdzēja
Treneri varbūt, jo viņi visi tāpat ar KHL vai Eiropas hokeju ir bijuši saistīti, bet tieši krievu NHL spēlētājiem nepatīk lielie laukumi.
Katrā ziņā neredzu pamatu samazināt izmērus tikai tāpēc, ka NHL ir mazie, kamēr visā pasaulē ir lielie. Spēles likteni, piemēram, Latvijai jau neizšķirs, bet lielajām izlasēm padarīs dzīvi vēl nedaudz vieglāku ar NHL ierasto, ātro hokeju.

     [+] [-]

, 2019-05-26 01:09, pirms 5 gadiem
Nav vairs attiecību starp cilvēkiem, kas nebūtu balstītas uz naudas apmaiņu

     [+] [-]

, 2019-05-26 01:37, pirms 5 gadiem
Visā šinī operā nesaprotu vienu lietu - kā Tretjaks kā Krievijas HF vadītājs var kaut ko paziņot IIHF vārdā Nē nu CCCP jau arī jaunais vadonis bija zināms laicīgi
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja